پيام مدير


سلام من نيما مدير وبلاگ اميدوارم مطالب وبلاگ مورد استفاده شما قرار بگيره
هرکی بنر-لوگو و تیتر خواست تو نظرات بگید (برای کسایی که لینک یا لوگو مارو در وبشون بزارن مجانیه)

امكانات وبلاگ

اين صفحه را صفحه خانگي خود كنيد    ارسال نامه به مدير    اين وبلاگ را به علاقه مندي هاي خود اضافه كنيد

  RSS  

IRAN WWE TEAM


لوگوي دوستان

طراح قالب

با تشکر از گروه طراحان ایران قالب که ما را در ساخت و طراحی این قالب یاری نمودند

<
دوستان آخرین باری که شاون مایکل یک چهره ی منفی داشت برمیگرده به سال 98 .  و حالا بعد از 9 سال یک داستان جدید در راهه که توش شاون یک چهره ی منفی خواهد داشت

همه چیز با بازگشت ریک فلر آغاز میشه و البته بعد از آرماگدون

داستان یک داستان بسیار قدیمی هست بین شاون و تریپل اچ

من اطلاع بیشتری ندارم فقط اینو میدونم که بزودی ریک فلر موجبات درگیری بین این دو تا رو فراهم میکنه که  اینبار بر خلاف همیشه شاون مایکل Turn Heel میکنه و چهرش منفی میشه

این بازی تو رسلمانیا قطعیست . فقط نکته ی مبهم اینه که آیا داستان بر سر کمربند wwe هست یا که داستان درباره ی تاریخچه  و دیگر مسایل هست که بزودی معلوم میشه .

این طور که من حدس میزنم داستان مربوط به تاریخچه ای میشه که ریک فلر قراره تعریف کنه . و این بار شاید بازی سر کمربند نباشه

معلوم نیست که ریک فلر در رسلمانیا طرف کدوم رو خواهد گرفت

تو منبع خبر هم مشخص نیست و نوشته  

You Find out on Mondey Night RAW


واقعا خیلی جالبه که این داستان بسیار قدیمی بین این دو تا هنوز هم برای تماشاگران بیشتر از هر داستان دیگری جذابیت داره .

The Story of Shawn Michaels & Triple H
Degeneration-X

مسابقات ماندگار این دو :

August 25, 2002 - Summerslam: Shawn Michaels defeats Triple H in a "showstealer"..

November 17, 2002 - Survivor Series: Michaels def HHH, RVD, Y2J, Booker & Kane in the Elimination Chamber to win the World title!

December 15, 2002 - Armageddon: Triple H defeats Shawn Michaels in a three match series to win the WWE World Heavyweight title!

December 29, 2003 - RAW San Antonio: Triple H and Shawn Michaels fought in a 40-minute battle which ended in a double pin!

January 25, 2004 - Royal Rumble: Triple H vs Shawn Michaels went to a DRAW in a "Last Man Standing Match (HHH retains title!)

March 14, 2004 - Wrestlemania XX: Chris Benoit beat Triple H & Shawn Michaels to capture the World Title by making HHH tap out!

June 13, 2004 - Bad Blood: Triple H defeated Shawn Michaels  Hell In A Cell


به جز این قضایا داستان های Dx رو هم که میدونید چقدر طولانی و قدیمی هست

ضمنا این ها فقط بازی های مهمشون هست وگرنه 3 برابر این با هم بازی کردند

در سالهای 97 تا 99 و 2006 تا 2007 هم که با یار و دوست بودن . و در بقیه سال ها با هم دشمن بودن
+| نوشته شده توسط نیما در جمعه نهم آذر ۱۳۸۶ و ساعت 18:58 
 
سلام دوستان . خب این هم اخبار اسمکدان ۲۷ نوامبر :

اول اسمک دان این هفته ادج وارد رینگ میشه و همه یک صدا 'You Suck ' او درباره ی اتفاقات

 هفته ی پیش و Vickie Guerrero صحبت میکنه و به همه اعلام می کنه که دوباره Champion رو

میگیره .




پرومویی از بازی بعدی که بین Finlay & Hornswoggle با Deuce & Domino انجام میشه پخش

 میشه .  بازی به صورت معمولی پیش می رفت که Finlay & Hornswoggle تونستند پیروز شوند.

این بازی Finlay با چوب دستیش Domino و Hornswoggle با Tadpole Splash بازی Domino رو پین

کرد .




Michelle McCool & Jamie Noble در استیچ با هم صحبت می کنند و قرار میشه مثل هفته ی قبل

 با Chuck Palumbo بازی کنه جیمی نوبل .



بازی بعدی CM Punk vs. Kenny Dykstra بود که CM Punk به راحتی تمام و با حرکت knee to the

face بازی رو به سود خودش تمام کرد تمامی کنترل بازی دسته پانک بود .


پروموی بازی بعدی که بازی زیبایی هم بود Rey Mysterio & Kane vs. BDV & MVP پخش شد.


در این بازی بیشتر ری و کین حرکات تیمی داشتند که بعد از اینکه Kane به MVP یه Clothesline زد و

بعد هم Rey به MVP یه 619 زد و بازی رو به سود خودشون تموم کردند .



پرومویی از بازی Batista vs Edge پخش میشه که در Main Event امشب بازی دارند



بازی بعدی Jamie Noble vs. Chuck Palumbo که Chuck بازی رو برد و انتقام هفته ی پیش رو

گرفت .




در Backstage و روی صندلی Vince McMahon و Khali نشسته بودند و درباره ی بازی Finlay vs.

Khali در Armageddon صحبت کردند.




و اما در Main Event امشب بازی بین Batista vs Edge بر سر for the World title :

بازی زیبایی بود بیشتر طرف باتیستا بود بازی در حال پیشرفت بود که ناگهان Undertaker وارد زمین شد و یه chokeslams به Batista زد و از طرف Edge رد شد و در همین لحظه بازی DQ پایان رسید پس از پایان بازی Teddy Long به اسمک دان برگشت و اعلام کرد که :

Undertaker vs Edge vs Batista Triple Theard Match For World Title At Armageddon

( ایران دبلیو دبلیو ای )


دوستان دیدین که یکی از بازی هایه آرماگدون هم مشخص شدش .....

+| نوشته شده توسط نیما در جمعه نهم آذر ۱۳۸۶ و ساعت 12:12 
 

" Hell In A Cell Match For The World Heavywieght Championship "

" Batista vs. The Undertaker "

مسابقه ی Undertaker و Batista برای World Heavywight Championship که بصورت Hell In A Cell انجام میشد ، آغاز شد . Undertaker خیلی خوب مسابقه رو آغاز کرد و مشخص بود بسیار آمادست . اما طولی نکشید که Batista مسابقه رو در دست گرفت . Batista از رینگ بیرون رفت و یک میز آورد و یک Batista Bomb به Undertaker روی میز زد ! سپس رفت تا Undertaker رو پین کنه اما Undertaker شونش رو حرکت داد و داور سر شماره ی 2 ایستاد . Batista عصبانی شد و از رینگ بیرون رفت و پله ی گوشه ی رینگ رو برداشت و آورد تو رینگ . Batista رفت تا به Undertaker یک Batista Bomb به روزی پله بزنه اما Undertaker نذاشت و به Batista روی پله یک Chokeslam زد . Undertaker رفت تا Batista رو پین کنه اما Batista سر شماره ی 2 با دستش طناب رو گرفت . Undertaker بلند شد و منتظر شد Batista هم از جاش بلند شه . Undertaker به Batista یک Tombstone زد و بعدش هم یک Tombstone دیگه به Batista زد اما اینبار روی پلّه ! Batista بیهوش شد . Undertaker رفت تا Batista رو پین کنه که یهو سر و کلّه ی Edge پیدا شد و Edge چند ضربه ی وحشتناک صندلی به Undertaker زد . Edge رفت و Batista که بیهوش شده بود رو روی Undertaker انداخت و به این شکل بود که Undertaker تا سه ضربه نتونست بلند شه و مسابقه رو باخت . بعد هم Edge که بشدت از طرف طرفداران داشت هو میشد از عصبانیت دوباره برگشت به رینگ و یک ضربه ی محکم دیگه با صندلی به سر Undertaker زد و از رینگ رفت بیرون . Undertaker هم بعد از چند دقیقه به کمک طناب ها بلند شد و به Edge چپ چپ نگاه کرد . بعد هم اومدن و با برانکارد Batista رو از رینگ بیرون بردن تا بهوشش بیارن .

" World Wrestling Entertainment Championship Match "

" Randy Orton vs. Shawn Michaels "

دیگر مسابقه ی قشنگ این پی پی وی ، مسابقه ی Randy Orton برابر Shawn Michaels بر سر WWE Championship بود . این مسابقه با برتری Shawn Michaels آغاز شد . Shawn Michaels داشت خوب میزد اما کمی بعد Randy Orton مسابقه رو در کنترل خودش گرفت . Randy چندین فن رو روی Shawn Michaels امتحان کرد اما Shawn Michaels شکست نخورد . در پایان وقتی Shawn Michaels بی حال روی زمین بود ، Randy Orton منتظر شد تا Shawn بلند شه و به محض اینکه Shawn از جاش بلند شد Randy Orton به او یک RKo زد و Shawn Michaels رو پین کرد و به این شکل بود که Randy Orton پیروز این مسابقه شد .

" The Great Khali vs. Hornswoggle "

نوبت رسید به مسابقه ی ، Great Khali و Hornswoggle . این مسابقه که خیلی هم طول نکشید با پیروزی Great Khali میتونست به پایان برسه . در حالی که Great Khali رفته بود تا کار Hornswoggle رو تموم کنه ، Finlay وارد رینگ شد و Great Khali رو با چوبش زد و به این ترتیب این مسابقه با DQ به نفع Great Khali به پایان رسید .

" Traditional Survivor Series Elimination Match "

یک مسابقه ی Traditional Elimination Match هم انجام شد . در این مسابقه ی پنج به پنج یک تیم متشکل از Matt Hardy , Jeff Hardy , Kane , Rey Mysterio , Triple H بود به کاپیتانی Triple H و اعضای تیم دوم رو Ken Kennedy , M.V.P. , Big Daddy V , Finlay , Umaga تشکیل میدادن به کاپیتانی Umaga . این مسابقه رو Kane و Big Daddy V شروع کردند . Big Daddy V با یک Samoan Drop تونست Kane رو حذف کنه . بعد نوبت Umaga و Rey Mysterio شد تا در برابر یکدیگه قرار بگیرن . Umaga با زدن یک Samoan Spike تونست Rey Mysterio رو حذف کنه . به این شکل دو نفر از تیم Triple H حذف شدن . اما Jeff Hardy و .M.V.P برابر هم قرار گرفتند . Jeff Hardy با زدن فن Twist Of Fate تونست .M.V.P رو حذف کنه . بالاخره Triple H اومد تو و از تیم Umaga هم Kennedy اومد تو رینگ . Triple H چند ضربه به Kennedy زد و رفت تا Kennedy رو پین کنه اما Big Daddy V اومد و خواست یک Elbow Drop به Triple H بزنه تا Kennedy نبازه اما Triple H جاخالی داد و Elbow Drop ای که Big Daddy V زد به یار خودشون یعنی Kennedy خورد . بعد هم Triple H سریع Kennedy رو پین کرد و Kennedy هم حذف شد . حالا هر تیم 3 یار داشت . Triple H رفت تا Big Daddy V رو بزنه . چند ضربه به Big Daddy V زد و یعدش Jeff Hardy هم اومد تو رینگ و به Triple H کمک کرد . Triple H و Jeff Hardy یک Double DDT به Big Daddy V زدن و به این ترتیب Big Daddy V هم پین و حذف شد . Finlay اومد تو رینگ تا با Triple H مبارزه کنه . Triple H پس از چند دقیقه درگیری با یک Pedigree تونست Finlay رو پین کنه و Finlay رو هم حذف کنه . از تیم Triple H فقط خودش و Jeff Hardy مونده بودن و از تیم Umaga هم فقط خود Umaga . دیگه مسابقه تبدیل به یک Handicap Match شد و Triple H و Jeff Hardy با هم چند حرکت تیمی به Umaga زدن . بعد هم Triple H به Umaga فن Pedigree زد و Jeff Hardy رفت بالای رینگ و با یک Swanton Bomb تونست Umaga رو حذف کنه و به این ترتیب تیم Triple H پیروز این مسابقه پنج به پنچ شد .

" World Tag Team Championship Match "

" Hardcore Holly & Cody Rhodes vs. Lance Cade & Trevor Murdoch "

اما در یک مسابقه تیمی که بصورت دو به دو انجام میشد ، Hardcore Holly و Cody Rhodes با هم تیم شدن و برای پیروز شدن World Tag Team Championship به مصاف Lance Cade و Murdoch رفتند . این مسابقه که با برتری نسبی Lance Cade و Murdoch همراه بود ، در پایان با Suset Flip Powerbomb ای که Murdoch به Cody Rhodes زد به پایان رسید و به این ترتیب Lance Cade و Trevor Murdoch باز هم قهرمان تیمی چهان باقی موندن .

" Triple Threat Match For The ECW World Championship "

" CM Punk vs. John Morrison vs. The Miz "

در مسابقه ای که بصورت سه نفره برای ECW World Championship بود ، The Miz و John Morrison دست به یکی کردن تا CM Punk رو بزنن . CM Punk بعد از هر چند دقیقه کتکی که می خورد چند تا مشت هم میزد . بعد از دقایقی CM Punk بشدت عصبانی شد و The Miz و John Morrison رو با هم زد . CM Punk ابتدا روی John Morrison کار کرد و او رو زد و بعد از اینکه مطمئن شد John Morrison حالا حالاها بلند نمیشه رفت سراغ Miz . سپس CM Punk با یک .G.T.S تونست Miz رو پین کنه و پیروز مسابقه بشه . به این ترتیب CM Punk قهرمان ای سی دابلیو باقی موند.

" Ten Divas Tag Team Match "

در مسابقه ی 5 به 5 ای که بین Divas انجام شد . در تیم اول Kelly Kelly , Maria , Torrie Wilson , Michelle McCool , Mickie James حضور داشتن و Mickie James کاپیتان بود . اما در تیم دوم Jillian , Melina , Layla , Victoria , Beth Pheonix حضور داشتن که کاپیتان این تیم Beth Pheonix بود . در پایان Mickie James با یک Long Kiss Goodnight تونست Melina رو پین کنه و تیمش رو پیروز این مسابقه کنه .

 

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 14:25 
 
با سلام

اين هم نتايج اين مسابقات كه در مسهاله شهر ارفورت كشور المان برگزار شد

در شروع اين رقابت ها جنرال منيجر راو ويليام ريگال وارد شد و مسابقا مين اونت را اعلام كرد كه در مين اونت رندي اورتون قهرمان كمربندWWE در برابر قهرمان بين قاره اي قرار مي گيرد و اين بازي بر سر كمربند WWE مي باشد و در بازي ديگر در يك بازي Street Fight  تريپل ايچ در برابر اماگا به ميدان مي رود



Match #1: Hardcore Holly def. Carlito

در اولين بازي هارد كور هالي با رول پ توانست كارليتو را شكست دهد




Match #2: World Tag Team Championship:

Lance Cade & Trevor Murdoch © def. Brian Kendrick & Paul London


در دومين بازي امششب و در يك بازي تگ تيم لانس كيد و مورداك در حالي توانستد برايان كند ريك و پاول لندن را شكست دهند  كه كيد با زدن سيت دان پاور بامب توانست كندريك را پين فال كند




Match #3: Super Crazy def. Val Venis.

در يك بازي كه كاملا يك طرفه بود سوپر كريزي توانست وال ونيز را شكست دهد




Match #4: Snitsky def. Hacksaw Jim Duggan

اسنيتسكي هم با بيگ بوت توانست هكسو جيم دوگان را شكست دهد

بعد از بازي تماشاچيان با صداي بلند داد مي زدند “U-S-A”  و با اين كارشان جيم دوگان را تشويق مي كرندكسي كه در تور European Rampage tour’در سال 1992 در مونيخ و در شويي كه به طور ويژه در تلويزيون پخش مي شد توانست كول مصطفي را شكست دهد .



Match #5: Mr. Kennedy def. Cody Rhodes

در بازي پنجم هم مستر كندي با رول اپ كودي رودز را شكست داد
.



Match #6: Balls Mahoney & Tommy Dreamer def. The Miz (w/ Extreme Expose) & Elijah Burke

در اين بازي تگ تيم تيم تامي دريمر و بالز ماهوني توانستند بعد از يك اسپاين باستر د ميز را پين فال كنند

در طول و در پايان بازي شاهد تشويق بالز ماهوني در ورزشگاه بوديم





Match #7: WWE Women’s Championship

Beth Phoenix ©  def. Candice Michelle


بث فونيكس هم به راحتي و با اجراي brainbuster vertical suplex توانست حريف خود كنديس مسشل را شكست دهد


Match #8: Streetfight:

Triple H def. Umaga


در اين بازي كه اوماگا حرفي براي گفتن نداشت تريپل ايچ با پديگري توانست حريف خود را شكست دهد





Match #9: WWE Championship
ٌRandy Orton (WWE champion) def. Jeff Hardy (Intercontinental champion)


در مين اونت رقابت ها هم رندي اورتون توانست با ار كي او حريف خود را شكست دهد
+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 14:7 
 

نام کنسول:راو

تاریخ برگزاری:12 نوامبر 2007

در ابتدا راو باتیستا وارد رینگ شد و در مورد بازیش در مقابل تیکر در سارویور صحبت کرد و اعلام کرد که برنده بازی او خواهد بود

بعد از دقایقی تیکر وارد رینگ شد و آماده بازی با باتیستا شد که چند لحظه بعد ویلیام ریگال اومد و اعلام کرد که الان باید در یه بازی تیمی و به مصاف قهرمان تیمی راو برید یعنی کید و ماردوچ

بازی این دو تیم شروع شد ابتدا تیکر اومد به زمین و و کاملا برتر میدان بود و فکر کنم زمانی که اومد به کید چوکسلم بزنه باتیستا بهش دست داد و اومد تو زمین سپس اون چند دقیقه کید زد و بعد یه فاین باستر به کید زد اومد که باتیستا بمب بزنه که دوباره تیکر به باتیستا دست داد اومد تو زمین یه چوکسلم زد و در برگشت یه تومستون هم زد و بازی رو تیکر و باتیستا بردن آخر هم باتیستا از شدت عصبانی به ماردوچ باتیستا بمب زد و رفت.

بازی بعدی بین فونیکس و یکی از ۱۰ نفر دیوا که قراره در سارویور باشه برگزار شده (ماریا)

در این بازی فونیکس به راحتی تونست ماریا رو شکست بده تنها حرکت قشنگ ماریا این بود که با دو پا گردن فونیکس گرفت و یه پاش رو دوباره محکم به گردن فونیکس زد

تبلیغ بازی لامبر جک مچ اوماگا و تراپلی اچ که در مین اونت هست پخش شد...

سانتینو مارلا وارد رینگ شد و شروع به حرف زدن کرد درباره هفته پیش که در مقابل استون کلد بود او خواست که از استون کلد دوباره وارد رینگ بشه که یه حال اساسی بهش بده اما استون نیومد سانتینو مارلا از رینگ اومد پایین و پیش جیم روس رفت و بهش فکر کنم گفت تو بودی هفته پیش من رو مسخره میکردی و بهش گفت که بیاد تو رینگ باهاش بازی کنه که جری کینگ لاور بلند شد و اومد در رینگ سانیتو مارلا سرش جلو آورد اما جری کینگ با مشت زد به صورت مارلا سانیتو مارلا وقتی مشت خورد از رینگ در رفت و قرار شد در همین راو این دو به مصاف هم برن....

۵ سوییچ موزیک که تا الان شان به رندی زده پخش شد

هفته پیش راو لحظاتی ازش نشون داده شد که رندی در حال صحبت با ویلیام ریگال بود دربارهی مسابقش در سارویور در برابر شان مایکلز

در بازی بعدی که بین مت هاردی . ری مستریو و جف هاردی در مقابل فینلی کندی و او وی پی بود این بازی رو تیم ری تونستن در ۱۱ دقیقه ۴۹ ثانیه با ضربه ام وی پی که توسط جیف هاردی انجام شد به پایان برسونن...

مک من نشون داده میشه که داره به طرف رینگ میاد....

پیغام از طرف کریس جریکو میاد که در هفته بعد راو خواهد آمد

مک من وارد میشه و چند لحظه بعد شان مایکلز میاد و نوبت رندی میشه مک من بسیار بلند خوب رندی رو صدا میکنه طوری که معلوم هست طرفدارش هست....

این دو پشت میز قرار میگیرن و شروع به حرف زدن میکنن و از خودشون طرفداری میکنن بعد از ۵ دقیقه یا ۶ دقیقه رندی از شدت عصبانیت شان مایکلز رو میزنه و میره بغل رینگ که بدو بدو با لگد به سر شان بزنه که مک من جلو رندی رو میگیره و اجازه انجام این کار به رندی نمیده اما رندی دست بردار نیست شان رو بلند میکنه و بهش RKo میزنه....

در بازی بعدی که بین لیلا و ملینا و جیلیان هال در مقابل میکی جیمز میشل مک کول و کلی کلی برگزار شد که این بازی در مدت حدود ۲ دقیقه به نفع تیم کلی کلی تمام شد در اخر بازی میکی جیمز با ضربه کردن لیلا باعث شد که تیم کلی کلی برنده بازی بشه

پرومو از اسنیتسکی نشون داده شد و نشون داده شد که چقدر زود همه رو ضربه میکنه و راحت همه رو میبره..

در بازی بعدی جری کینگ لاور به مصاف سانیتو مارلا رفت که این بازی به نفع کینگ لاور شد این بازی ۲ دقیقه طول کشید...

در بک استیج تراپلی اچ دیده میشه که داره خودش آماده بازی میکنه...

مین اونت:

در بازی آخر که بین تراپلی اچ در مقابل اوماگا برگزار شد این بازی در آخر با قانونDQبه نفع تراپلی اچ به پایان رسید علتش هم حمله فینلی بود به تراپلی اچ که باعث شد بازی نیمه تمام بمونه این بازی حدود ۱۲ دقیقه با پایان رسید

خوش باشید

خداحافظ


+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 15:13 
 

بازی ها و نتایج مختصر آنها:

Tag Team Battle Royal Match: Deuce &.Domino vs.Jesse &.Festus vs.Drew McIntyre &.Dave Taylor vs.Jimmy Wang Yang &.Shannon Moore
Winner:Jesse &.Festus


اولین مسابقه اسمکدان امروز به صورت بتل رویل تک تیم برگزار شد.
این مسابقه به این صورت بود که 5 تیم دونفره وارد رینگ شدند و هرتیمی که یکی از اعضای آن به بیرون از رینگ پرت میشد دیگر عضو آن تیم هم به همراه فرد پرتاپ شده مسابقه را به عنوان بازنده ترک می کردند بعد از یک مسابقه نسبتا طولانی و جذاب تیم دوس و دامینو به همراه تیم فستس و جسی در داخل رینگ ماندند و مسابقه دادن که درنهایت تیم فستس و جسی با بیرون پرت کردند تیم رقیب یعنی دامینو و دوس ضمن پیروزی در این مسابقه به عنوان تیم که جواز مسابقه دادن برای قهرمانی کمربند براند اسمکدان را کسب کردند تا امشب در مقابل قهرمان این کمربند یعنی ام وی پی و مت هاردی مسابقه دهند تا احتمال کمربند را از حریفان خود بگیرند در ادامه اسمکدان این مسابقه انجام خواهد شد.

Victoria w/Kenny def.Michelle McCool w/Chuck Palumbo

دومین مسابقه اسمکدان امروز بین زنان براند اسمکدان یعنی ویکتوریا به همراهی کنی در مقابل میشیل ماکول به همراهی چاک پلومبو قرار گرفتند که در نهایت این بازی که زیبا هم بود با یک ددتی ویکتوریا به روی میشیل با پیروزی ویکتوریا به پایان رسید و او برنده مسابقه دوم اسمکدان معرفی شد.

Finlay def.Rey Mysterio

سومین مسابقه اسمکدان امروز بین فینلی و ری مستریو برگزار شد مسابقه ای که از قبل در نظر گرفته شده بود و به مرحله عمل رسید در این مسابقه که حدود 20 دقیقه به طول انجامید همگان شاهد یک مسابقه جذاب و دیدنی بودند و ای فینلی بود که با استفاده از قفلت داور و با استفاده از چماق خویش آن را به پای ری کوبید و با شمارش داور او به عنوان پیروز بازی معرفی شد و برنده این بازی طولانی فینلی نام گرفت.

ECW Champion CM Punk def.Jaime Noble

چهارمین مسابقه اسمکدان امروز بین قهرمان کمربند ای سی دبلیو یعنی  سی ام پانگ از براند ای سی دبلیو و جیمی نوبل از براند اسمکدان برگزار شد در این چند هفته شاهد مردان براند ای سی دبلیو  بودیم سی ام پانگ هم نفر دیگر از این براند بود که به اسمکدان آمد و توانست در نهایت این مسابقه یا بازی را با شکست نوبل پیروز شود و نامش به عنوان برنده مسابقه اعلام شود.

WWE Tag Team Champions MVP &.Matt Hardy def.The Major Brothers

پنجمین مسابقه اسمکدان امروز که در اولین مسابقه مشخص شده بود بین قهرمان کمربند تیمی براند اسمکدان یعنی تیم ام وی پی و تیم دا میجیر بردارز به صورت کسب کمربند قهرمانی تیمی برگزار شد که این بازی را که جالب هم بود تیم قهرمان کمربند تیمی اسمکدان یعنی ام وی پی و مت هاردی از تیم فستس و جسی برد تا با این پیروزی همچنان تیم ام وی پی و مت هاردی قهرمان کمربند تیمی براند اسمکدان باقی بمانند.

The Undertaker def.The Great Khali

ششمین و آخرین مسابقه اسمکدان امروز هم مسابقه ای از پیش مشخص شده بود که بین اندرتیکر و دا کریت کالی برگزار شد این مسابقه از هرجهت دیدنی بود چراکه دو غول در مقابل هم ایستاده بودندو این اندرتیکر بود که با تمام قدرت در مقابل حریف قدرتمند و درشت اندام خود ایستاد و در نهایت این مسابقه را که با کیفیت نو هولد بار برگزار شد را با شکست حریف از آن خود کرد و به عنوان برنده این مسابقه معرفی شد تا اندرتیکر در گوشه رینگ مراسم پایان اسمکدان را انجام دهد.

گویا از قهرمان کمربند سنگین وزن دبلیو دبلیو ای باتیستا خبری نبود.

باتشکر.

+| نوشته شده توسط نیما در جمعه هجدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 10:15 
 
سلام

بازم خبرهای جدید  میذارم:

پوستر رسلمنیا ۲۴:

پوستر ارماگدون:

جدیدترین بازی مشخص شده سوروایور :

Triple Threat Match for the ECW Championship

نظر یادتون نره

فعلا بای

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 21:43 
 
Survivor Series 2007 در تاریخ November 18, 2007 انجام میشه. تا حالا چهار تا بازی از بازی های این PPV مشخص شده.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Survivor Series 2007

در Main Event این Pay-Per-View بالاخره اون بازیی که همه منتظرش بودند به انجام میرسه. در این بازی که بر سر کمربند World Heavyweight Champion هست قهرمان این کمربند یعنی باتیستا به مصاف حریف دیرینه ی خودش آندرتیکر میره. این دو اولین مسابقه ی خودشون رو در WrestleMania 23 انجام دادند که اون بازی با برد تیکر به پایان رسید. بعد از اون بازی این دو سوپراستار دو بار دیگه هم به مصاف هم رفتند که هر دو بازی با تساوی به اتمام رسید.

مدتی آندرتیکر از ناحیه ی کمر مصدوم شده بود و بعد از ماه ها باز دوباره به صحنه ی مسابقات برگشت و باز هم با باتیستا در Cyber Sunday بر سر کمربند سنگین وزن بازی کرد که داوری این بازی رو Stone Cold به عهده داشت. در این بازی برای اولین بار باتیستا تونست حریف قدر خودش آندرتیکر رو شکست بده تا از قهرمانی خودش دفاع کنه ولی تیکر دست بردار نبود و به همین دلیل منجر اسمکدان مقدمات مسابقه ی نهایی رو فراهم کرد. این مسابقه به احتمال ۹۰٪ آخرین بازی بین این دو سوپراستار در Pay-Per-View خواهد بود و پایان Rivaly این دو خواهد بود.

این مسابقه یک مسابقه ی Hell In A Cell هست بر سر کمربند سنگین وزن. باتیستا باید برای دفاع از قهرمانی ۳ ماه ی خودش در قفس به مصاف آندرتیکر بره. این بازی ۱۰۰٪ یک بازی خونی و بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود چرا که هر دو سوپراستار سابقه ی انجام چنین بازی رو داشتند و هر دو سوپراستار در تاریخ حضورشون در WWE بازی های بسیار زیبایی رو از خودشون به نمایش گذاشتند.

باتیستا تا به حال فقط ۱ بار در قفس مسابقه داده که اون هم در Vengeance 2005 بود که طی اون بازی باتیستا تونست برای سومین بار Triple H رو شکست بده و از قهرمانی خودش دفاع کنه.

ولی آندرتیکر از بین سوپراستار های WWE بیشترین تعداد حضور در مسابقه ی Hell In A Cell رو داشته. در سال ۱۹۹۷ تیکر در اولین مسابقه ی Hell In A Cell خودش (که اولین مسابقه ی Hell In A Cell تاریخ کشتی کج بود) از شان مایکلز شکست خورد. دلیل این شکست دخالت کین در این بازی بود. دومین مسابقه ی قفط آندرتیکر یک سال بعد (در Raw) (سال ۱۹۹۸) به همراهی Stone Cold انجام شد که در این بازی تیکر و آستن به مصاف منکایند و کین رفتند ولی این بازی بدون نتیجه موند. آندرتیکر در سومین مسابقه ی قفس خودش در یک بازی یک طرفه تونست Mankind رو شکست بده که این بازی در King Of The Ring 1998 انجام شد. در سال ۱۹۹۹ در WrestleMania XV آندرتیکر در قفس به مصاف Big Boss Man رفت که در این بازی هم موفق شد حریف خودش رو شکست بده. در سال 2000 در Armageddon در یک مسابقه ی ۶ نفره آندرتیکر به همراه ۴ نفر دیگه بازی رو به Kurt Angle واگذار کردند. آندرتیکر ششمین مسابقه ی قفس خودش رو مقابل Brock Lesnar در سال 2002 (در No Mercy) انجام داد که در یک بازی سخت و نفس گیر نتونست حریف خودش رو شکست بده و این مسابقه رو واگذار کرد تا از بدست آوردن WWE Champion ناکام بمونه. آندرتیکر ۳ سال در Hell In A Cell شرکت نکرد تا Armageddon 2005 که به مصاف Randy Orton رفت و تونست در یک مسابقه ی زیبا و خونی رندی رو هم شکست بده.

در کل تیکر تا به حال فقط ۱ بار در مسابقات تک به تک قفس بازی رو واگذار کرده و باتیستا در تنها مسابقه ی قفسی که داشته ، تونسته مرد پیروز رینگ باشه. حالا باید دید که این بار در یک مسابقه که پیش بینی اون غیر ممکنه کدوم یک از این دو غول WWE میتونن World Heavyweight Champion رو از آن خودشون کنند.

World Heavyweight Champion Batista vs. Undertaker - Hell in a Cell Match

-------------------------------------------------

مسابقه ی WWE Championship این Pay-Per-View بین قهرمان این کمربند یعنی رندی ارتون و چلنجر دیرینه ی اون یعنی شان مایکلز انجام میشه. این دو برای سومین بار در سال 2007 در Pay-Per-View به مصاف هم میرن که در دو بازی قبلی Shawn Michaels نتونسته حریف رندی ارتون بشه.

در Judgment Day 2007 که شان به دلیل مصدومیتش مقابل رندی نتونست دووم بیاره و همون پافشاریش برای رویارویی با رندی کار دستش داد و اون رو برای ۵ ۶ ماه از مسابقات دور کرد. در Cyber Sunday 2007 هم که بازی با DQ به نفع Shawn Michaels به پایان رسید ولی در این بازی رندی تونست کمربند خودش رو حفظ کنه چون هیچ پین فالی در کار نبود. درست ۱ هفته بعد از این بازی ، مسابقه ی این دو سوپراستار در Survivor Series توسط منجر راو تصویب شد.

در این بازی هم شانس Shawn Michaels برای برد خیلی زیاده ولی به هر حال باید دید که چه اتفاقی میفته.

Shawn Michaels vs. Randy Orton - WWE Championship Match

-------------------------------------------------

طبق سنت دیرینه ی Survivor Series هر سال در این PPV مسابقه ی Elimination Tag Team انجام میشه. این مسابقه یک مسابقه ی پنج به پنج هست (یعنی ده سوپراستار در اون شرکت میکنند) که با یک پین فال تموم نمیشه بلکه باید هر سوپراستار برای کنار رفتن از مسابقه توسط یک سوپراستار از تیم مقابل پین فال بشه. این مسابقه Tornando نیست یعنی در رینگ فقط دو سوپراستار (از هر تیم ۱ نفر) میتونند حضور داشته باشند. تا حالا مسابقات Elimination Tag Team خیلی قشنگ و دیدنی از آب درومدند و باید دید که امسال این مسابقه به چه ترتیبی خواهد بود.

نفرات شرکت کننده ی این بازی به ترتیب زیر هستند:

تگ تیم اول: تریپل اچ (کاپیتان) ، جف هاردی ، مت هاردی ، ری میستریو ، کین

تگ تیم دوم: اوماگا (کاپیتان) ، مستر کندی ، ام وی پی ، فینلی ، بیگ ددی وی

تقریبا میشه گفت که کدوم تگ تیم برنده ی این مسابقه خواهد بود. کاملا واضحه...

Traditional Survivor Series Elimination Match

-------------------------------------------------

اما در یک مسابقه ی بسیار عجیب که توسط Jonathan Coachman تصویب شده Hornswoggle (که چند وقتیه با کوج درگیر شده) باید به مصاف The Great Khali بره!

کوتاه قد ترین کج کار WWE باید به مصاف بلند قد ترین کج کار حال حاضر WWE بره... این بازی هم از اون بازی هایی هست که اصلا نمیشه پیش بینی کرد که چه اتفاقی میفته چون کافیه Hornswoggle یه مشت از کالی بخوره که تا چند ساعت نتونه از جاش بلند شه. این بازی رو Jonathan Coachman برای لج بازی با Hornswoggle براش ترتیب داد.

Hornswoggle vs. The Great Khali

-------------------------------------------------

احتمالا در Survivor Series امسال Edge بعد از ۴ ۵ ماه به صحنه ی مسابقات برمیگرده ولی اینکه با چه حریفی رو به رو میشه هنوز معلوم نیست.

-------------------------------------------------

همونطور که میدونید Chris Jericho و Bobby Lashley هم به احتمال زیاد بعد از Survivor Series برمیگردند که بازگشت جریکو میتونه مهم ترین اتفاق امسال باشه چون جریکو یکی از بهترین و پر سابقه ترین کج کار های حال حاضر WWE هست. لشلی هم احتمالا بعد از بازگشتش با کندی بازی میکنه.

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه شانزدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 20:5 
 

اطلاعاتی مختصر درباره ی بازی Smackdown vs. Raw 2008 ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این بازی توسط همون کمپانی قبلی یعنی THQ ساخته شده . بازی Smackdown vs. Raw همیشه یکی از پرطرفدارترین و زیبا ترین بازی ها در سبک خود بوده . نسخه های 2006 و 2007 بسیار پرطرفدار و نسخه های موفقیت آمیزی بودند . به طوری که نسخه ی 2006 امتیاز 8.9 و نسخه ی 2007 نمره ی 8.1 را از سایت Gamespot گرفته اند که این نمره بسیار تحسین بر انگیز است .

چندی پیش لیستی از سوپراستار های این بازی بیرون اومد که به شرح زیر است :

سوپراستارهای راو :

Bobby Lashley , King Booker , Carlito , Jeff Hardy , John Cena , JTG , Ken Kennedy , Randy Orton , Shad , Shawn Michaels , Snitsky , Triple H , Umaga , William Regal

سوپراستارهای اسمک دان :

Batista , Chavo Guerrero , Chris masters , Edge , Finlay , Gregory Helms , Kane , Kenny Dykstra , Mark Henry , Matt Hardy , .M.V.P. , Rey Mysterio , Ric Flair , Great Khali , The Undertaker

سوپراستارهای ای سی دابلیو :

CM Punk , Elijah Burke , John Morrison , Marcus Cor Von , Sabu , Sandman , Tommy Dreamer

سوپراستارهای زن ( دیواس ) :

Ashley , Candice Michelle , Kelly Kelly , Melina , Michelle McCool , Mickie James , Torrie Wilson

سوپراستارهای قدیمی ( لجندز ) :

Bret Hart , Mick Foley , Rick Rude , Roddy Piper , Stone Cold , Terry Funk , The Rock

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این بازی برای تعیین نوع مسابقه دادن سوپراستارها 6 نوع دیگه به دو نوع قبلی اضافه کرده :

Hardcore : کسی که خیلی دوست داره از میز و صندلی و ... استفاده کنه .

Showman : کسی که حرکات اضافی و تماشاگرپسند زیاد انجام میده .

High Flyer : کسی که حرکات پرشی و ارتفاعی زیاد انجام میده .

Submission Artist : کسی که در اجرای فن های کششی تبحر داره .

Power House : کسی که بیشتر از زورش تا فکرش استفاده می کنه .

Dirty : کسی که ناجوانمردانه بازی میکنه و هر کاری برای برد انجام میده .

Technical : کسی که کارهای تکنیکی و قشنگ زیاد انجام میده .

Brawler : به معنای کسی که از کتک کاری خیلی خوشش میاد .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در نسخه ی PS3 ( پلی استیشن 3 ) امکانات بیشتری وجود داره که به شرح زیر است :

1 - بازدن کلید R2 میتونید سوپراستار رو به شکل اول شخص ببرید .

2 - از کنترل PS3 و قابلیت Sixaxis اون در بازی بهره گرفته شده .

3 - میشه Controler رو برای حرکت به هر جهتی که دوست داریم حرکت بدیم .

4 - برای ON و Off کردن Toggle باز هم از کلید R2 استفاده میشه .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نام : Marcus Cor Von

لیگ : ECW

قدرت : 89

نام : Batista

لیگ : Smackdown

قدرت : 94

نام : Bobby Lashley

لیگ : Raw

قدرت : 93

 

نام : Candice Michelle

لیگ : Raw

قدرت : 66

نام : Chavo Guerrero

لیگ : Smackdown

قدرت : 85

نام : CM Punk

لیگ : ECW

قدرت : 92

نام : John Cena

لیگ : Raw

قدرت : 97

نام : JTG

لیگ : Raw

قدرت : 84

نام : Matt Hardy

لیگ : Smackdown

قدرت : 90

نام : .M.V.P

لیگ : Smackdown

قدرت : 85

نام : Rey Mysterio

لیگ : Smackdown

قدرت : 93

نام : Sandman

لیگ : ECW

قدرت : 86

نام : Shawn Michaels

لیگ : Raw

قدرت : 94

نام : The Great Khali

لیگ : Smackdown

قدرت : 83

نام : Umaga

لیگ : Raw

قدرت : 88

نام : The Undertaker

لیگ : Smackdown

قدرت : 95

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این بازی در November 13th یعنی 22وم آبان ماه با بازار خواهد اومد .

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه دوازدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 14:1 
 

" Batista Talks About His Match At Cyber Sunday "

قهرمان سنگین وزن جهان Batista وارد رینگ شد و درباره ی مسابقه ای که روز یکشنبه برابر Undertaker انجام داد ، صحبت کرد . Batista گفت : " با اینکه من تونستم Undertaker رو شکست بدم اما هنوز کار من و Undertaker تموم نشده . من و Undertaker با هم چهار بار مسابقه دادیم که یک بار Undertaker برده ، یک بار من و دو بار هم بی نتیجه مونده . من میخوام تا در برد ها از Undertaker جلو بیفتم . در همین لحظات بود که Undertaker وارد شد و به Batista گفت : " تو میخوای با من دوباره بجنگی و من تو رو در بهترین موقعیت قرار میدم . من یعنی Undertaker برابر تو یعنی Batista در Survivor Series بصورت Hell in a cell !

" Rey Mysterio vs. Jimie Noble "

در اولین مسابقه ی این هفته ، Rey Mysterio با Jimie Noble مسابقه داد . این مسابقه بیشترش دست Rey Mysterio بود . در آخر مسابقه Jimie Noble خواست به Rey Mysterio فن Tiger Bomb بزنه اما Rey Mysterio قبل از اینکه این ضربه رو بخوره با West Coast Pop جواب Noble رو داد و بعد Jimie Noble رو پین کرد و پیروز شد . این سه یا چهارمین هفته ی متوالی هست که Jimie Noble با سوپراستاری بزرگ مسابقه میده و شکست میخوره .

" Mick Foley vs. Jonathan Coachman - Special Ref. Hornswoggle "

در یکی از مسابقات جالب این هفته ، Mick Foley با Jonathan Coachman مسابقه داد که داور مخصوص این مسابقه کوتوله ی معروف دابلیو دابلیو ای Hornswoggle بود . در این مسابقه Mick Foley و Hornswoggle ( داور ) با هم دست به یکی کردن و Jonathan Coachman رو دو نفری زدن . این مسابقه با پیروزی Mick Foley به پایان رسید .

" Chuck Palumbo vs. Kenny Dykstra "

در دیگر مسابقه ی این هفته ، Chuck Palumbo باید برابر Kenny Dykstra قرار میگرفت . این مسابقه میشه گفت کلا دست Chuck Palumbo بود . Chuck Palumbo بعد از چند Body Slam تونست به Kenny Dykstra فن Full Throttle بزنه و پیروز بشه . به این ترتیب Chuck Palumbo بود که برای چندمین بار Kenny Dykstra رو شکست داد .

" Kane vs. United States Champion M.V.P "

در یک مسابقه کوتاه و بسیار زیبا ، Kane با قهرمان ایالات متحده و قهرمان تیمی دابلیو دابلیو ای یعنی .M.V.P مسابقه داد . این مسابقه که خیلی زیبا و البته نسبتا کوتاه بود ، Kane بعد از یک Big Boot و Body Slam ، به .M.V.P فن Chokeslam زد و پیروز مسابقه شد . Kane فکر کنم برای چهارمین بار .M.V.P رو شکست داد .

" Heavyweight Champion Batista & Undertaker vs. Mark Henry & Great Khali "

در Main Event این هفته یک مسابقه ی تیمی بسیار زیبا برگذار شد . در این مسابقه Undertaker و Batista با هم تیم شدن و با تیم Mark Henry و Great Khali مسابقه دادن . در این مسابقه همه ی اعضای دو تیم با هم مشکل داشتن !

به هر حال مسابقه ی قشنگی بود . مسابقه از جایی که Undertaker خواست Old School بزنه خیلی قشنگتر شد . Undertaker بعد از دقایقی جای خودش رو با Batista عوض کرد . در حالی که Batista داشت حریف رو میزد یهو گزارشگر معروف Smackdown یعنی JBL اومد تو رینگ و با یک Closeline From Hell وحشتناک Batista رو روی رینگ پخش کرد ! بخاطر دخالت JBL ، تیم Undertaker و Batista با قانون DQ تونستن Great Khali و Mark Henry رو شکست بدن .

+| نوشته شده توسط نیما در جمعه یازدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 15:6 
 

سلام به همه بر وبچ  يه ماهي  از وبلاگ دور بودم ولي از دور دستي بر آتش داشتم و اخبار دستم بود در كل  معذرت از همه

از اين به بعد هر روز يا حد اكثر چند روز يه بار آپ كنم  ولي متاسفم كه نميتونم دانلودي بذارم چون بالاخره يه كم هم بايد درس  بخونم مثلا من بچه تيزهوش خرخونم ولي نميدونم چرابه هر كي ميگم درس نمي خونم باور نميكنه(خوب لابد خيلي زرنگم)

يه چيز ديگه هم بگم اينگه فروشگاه وبو بستم چون واقعا دوستان وقتي سفارش مدن  وقت ندارم براشون پست كنم و شرمنده ميشم

+| نوشته شده توسط نیما در جمعه یازدهم آبان ۱۳۸۶ و ساعت 14:54 
 

بلاخره انفورکیون هم انجام شد اینهم نتایج:

---------------------------------------------------------------------

اولین مسابقه بر سر کمربند سنگین وزن ای سی دابلیو بود . در این مسابقه CM Punk که به تازگی کمربند ای سی دابلیو رو بدست آورده باید برای حفظ کمربندش با Elijah Burke میجنگید . این مسابقه میشه گفت همش دست Elijah Burke بود و Burke با ضربات و قفل های طولانی و پشت سر هم بدجوری حریفش CM Punk رو عصبانی کرده بود . اما بالاخره با یک اشتباه کوچیک مسابقه دست CM Punk افتاد و دیگه Elijah Burke نتونست مقابل CM Punk دووم بیاره و پین شد و مسابقه رو واگذار کرد .

---------------------------------------------------------------------

دومین مسابقه برای کمربند تیمی دابلیو دابلیو ای بود . در این مسابقه چلنجر ها Deuce و Domino بودند و باید برای بدست آوردن این کمربندها با Matt Hardy و .M.V.P میجنگیدن . در ابتدای مسابقه Hardy و .M.V.P برای همدیگه کری خوندن و Face to face شدن . اما بالاخره حریفاشون اومدن و باید مسابقه شروع میشد . قرار شد که ابتدا .M.V.P با یکی از حریفاش بجنگه . در زمانی که .M.V.P در مسابقه بود ، مسابقه داشت به نفع Matt Hardy و خود .M.V.P پیش میرفت . اما وقتی Matt Hardy جاش با .M.V.P عوض شد ، مسابقه رو خراب کرد . Matt با یک اشتباه بچگونه باعث شد Deuce مسابقه رو در دست بگیره . بالاخره Matt Hardy خودش رو به .M.V.P رسوند . دوباره تیم .M.V.P و Matt Hardy مسابقه رو در دست گرفتند . بعد از اینکه .M.V.P از زدن Domino سیر شد جای خودش رو با Matt Hardy عوض کرد . اینبار Matt Hardy امون نداد و با یک Twist Of Fate مسابقه رو به نفع خودش و هم تیمیش .M.V.P به پایان رسوند . آخر مسابقه هم Matt Hardy هر دو تا کمربند تیمی رو برداشت و با خودش برد .

---------------------------------------------------------------------

اما سومین مسابقه ، مسابقه ای بود که خیلی ها منتظرش بودند . Carlito وارد رینگ شد و بعد از Carlito هم حریفش ، Triple H اومد . احتمالا میدونید که این مسابقه برای Carlito دی کیو نداشت و فقط Carlito بود که میتونست از هر وسیله ای برای زدن حریف استفاده کنه . بالاخره مسابقه شروع شد و Triple H شروع کرد به زدن Carlito . اما Carlito زرنگی کرد و به همون پایی که Triple H چند ماه پیش عملش کرد ضربه ی محکمی وارد کرد تا بتونه مسابقه رو کنترل کنه . دیگه Carlito هر چی دستش میومد به سر و صورت Triple H می کوبید . اما یک لحظه داور روی زمین افتاد . Carlito رفت و یک سطل آهنی برداشت تا به صورت Triple H بکوبه اما Triple H از نبود داور استفاده کرد و با یک ضربه به بیزه ی Carlito تونست Carlito رو بندازه . بعد هم Triple H حریفش Carlito رو بلند کرد و بهش Pedigree زد . بالاخره داور حالش خوب شد و اومد توی رینگ . Triple H هم که به Carlito یک Pedigree زده بود او رو پین کرد و تونست برنده ی این مسابقه بشه .باید قبول کرد که Triple H کار آسونی رو در برابر Carlito نداشت .

---------------------------------------------------------------------

 مسابقه ی چهارم برای کمربند قهرمانی زنان بود . Beth Pheonix باید برای بدست آوردن این کمربند با Candice Michelle مبارزه میکرد . واقعا Beth Pheonix نشون داد که یک دیوا فوق العاده قوی هست . Beth Pheonix کل بازی رو در دست داشت . در یک صحنه Beth Pheonix حریفش Candice رو با دو دوستش بالای سرش برد و همه ی طرفداران تشویقش کردن ، بعد هم Candice رو از بالا انداخت پایین اما موفق نشد که شکستش بده . در یک لحظه که Beth Pheonix حواسش نبود Candice Michelle با یک پین ساده تونست شکستش بده و همچنان قهرمان زنان باقی بمونه . Beth Pheonix تا حالا حریف قدرتمندی برای Candice بوده و احتمالا کل کل های این دو حالا حالا ها ادامه داره .

---------------------------------------------------------------------

مسابقه ی پنجم یک Triple Threat Match بود برای کمربند سنگین وزن . در ابتدا Rey Mysterio وارد رینگ شد و بعدش هم Batista . هر دوی اینها از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتن . اما نوبت قهرمان سنگین وزن بود که وارد رینگ بشه . Great Khali وارد شد و طرفداران هم بدجوری هوش کردن . مسابقه آغاز شد ، ابتدا Batista شروع کرد به زدن Great Khali . اما بعد Rey Mysterio هم اومد و شروع کرد به زدن Batista . در حالی که Batista یک گوشه افتاده بود یک صحنه ی جالب بوجود اومد . Great Khali و Rey Mysterio مقابل هم قرار گرفتند . واقعا همه خندشون گرفته بود . Rey Mysterio نصف Great Khali هم نمیشد . بالاخره بعد از چند ثانیه وقت تلف کنی شروع کردن به زدن همدیگه . Great Khali تونست Rey Mysterio رو بندازه یک گوشه . بعد Batista بلند شد و Great Khali رو زد . اما یک لحظه Great Khali دو دستش گیر کرد به طناب بالای و وسطی به شکلی که انگار دوتا دستش رو با طنابها گره زده بودن . Batista هم که اون وعض رو دید شروع کرد کری خوندن و بعدش هم چند تا مشت به Great Khali زد . اما Rey Mysterio نذاشت که Batista از زدن Khali سیر بشه . Rey Mysterio ابتدا به Batista یک هاریکنا زد . بعدش هم رفت تا با 619 Batista رو مغلوب خودش کنه . ضربه ی اول رو زد اما مرحله ی دوم 619 نصیب Great Khali شد . Great Khali روی زمین افتاده بود . اون طرف هم Batista پاشد و به Rey Mysterio یک Batista Bomb زد روی Great Khali ! بعد هم Great Khali بلند شد . Batista همه ی زورش رو زد و تونست به Great Khali یک Spinbuster بزنه . همه تعجب کرده بودن . بعد هم Batista رفت تا Great Khali رو پین کنه . داور هم شمرد و مسابقه با برتری Batista به پایان رسید . Batista دوباره تونست قهرمان سنگین وزن بشه . باید ببینیم این قهرمانیش تا کی ادامه خواهد داشت ؟!

---------------------------------------------------------------------

ششمین مسابقه برای کمربند تگ تیم جهانی بود . Trevor Murdoch و Lance Cade قهرمان تیمی جهان بودند و باید برای حفظ قهرمانیشون با Paul London و Brian Kendrick میجنگیدن . این مسابقه کاملا معمولی بود و دو دقیقه دست یک تیم و دو دقیقه دست یک تیم دیگه بود . در حالی که هر تیم داشت کار خودش رو میکرد و این مسابقه ی معمولی سر و صدای تماشاگران رو در آورده بود Lance Cade با یک پرواز بلند مسابقه رو قشنگ کرد . اما این آخر مسابقه نبود . نوبت Trevor Murdoch بود که بیاد و خودش رو نشون بده . Trevor Murdoch هم رفت و از بالای رینگ یک پرش بلند و زیبا بر روی Brian Kendrick زد . بعدش هم Murdoch رفت تا Kendrick رو پین کنه . در عین تعجب همگان Brian Kendrick نتونست شونش رو تکون بده و مسابقه با برتری تیم Lance Cade و Trevor Murdoch به پایان رسید تا این دو همچنان قهرمان تیمی جهان باقی بمونن .

---------------------------------------------------------------------

هفتیم مسابقه یک مسابقه ی تک به تک بین Randy Orton و John Cena بود برای WWE Championship . در اول مسابقه John Cena کله ی Randy Orton رو گرفت و او رو از رینگ به بیرون پرت کرد . اصلا John Cena هیچ کس رو نمیشناخت و اصلا به حرفهای داور اهمیت نمیداد . نکته ی جالب این بود که پدر John Cena هم اونجا نشسته بود . بالاخره این دو رفتن توی رینگ تا ادامه ی مسابقه اونجا دنبال بشه . Randy Orton یک لحظه از اشتباه John Cena استفاده کرد و با یک DDT وحشتناک John Cena رو نقش بر زمین کرد . دوباره مسابقه دست John Cena افتاد و دوباره این دو از رینگ بیرون رفتند . در همون وقت بود که Randy Orton پدر John Cena رو از صندلی بلند کرد و انداخت بیرون از محوطه ی تماشاگران تا راحت تر او رو بزنه . اما John Cena سریعا اومد و با یک Closeline جواب Randy Orton رو داد . بعد هم همون بیرون رینگ John Cena به Randy Orton قفل معروفش که STFU هست رو زد . اون طرف هم پدر John Cena بلند شد و همینطور که John Cena قفل کرده بود پدر او هم با لگد داشت Randy Orton رو میزد که همین باعث شد داور مسابقه رو با DQ به نفع Randy Orton به پایان برسونه . خوب ، حتما می دونید که با DQ کمربند عوض نمیشه . پس John Cena همچنان WWE Champion هست .

-------------------------------------------------------------------------------

 صدای Ding آهنگ Undertaker ورزشگاه رو منفجر کرد . Main Event این پی پی وی بین Mark Henry و Undertaker بود . بالاخره بعد از پنج ماه دوری بخاطر مصدومیت ، Undertaker به WWE بازگشت . مسابقه ی Undertaker و Mark Henry شروع شد . اوایل مسابقه بیشتر شبیه دعواهای خیابونی بود اما بعد دو نفر رفتن تا در رینگ به کارشون ادامه بدن . ابتدا Mark Henry شروع کرد به زدن و با زدن فینیشر خودش و یکی دو تا Body Slam نتونست نتیجه ای بگیره . اما حالا نوبت Undertaker بود . Undertaker رفت تا به Mark Henry فن Old School رو اجرا کنه . Undertaker تونست خیلی راحت به Mark Henry فن Old School بزنه . اما هنوز تموم نشده بود . Undertaker با یک Chokeslam همه ی تماشگران رو از جا بلند کرد . اما هنوز تموم نشده بود . Undertaker به Mark Henry تونست Last Ride هم بزنه . دیگه Undertaker سیر شده بود . رفت و Mark Henry رو پین کرد و برنده شد . بعد از مسابقه Undertaker به شدت تشویق شد و بعدش هم Taker دستش رو به نشانه ی کمربند حرکت داد ! پس باید از این به بعد منتظر کل کل های دوباره ی Undertaker و Batista باشیم .

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۸۶ و ساعت 19:22 
 
سلام ببخشيد اين مدت نبودم پدر بزرگم عمرشو داده بود به شما اين مدت همش تو فاتحه بوديم
نتونستم نت بيام
اين از يك طرف اين پي پي وي ها هم يك طرف اعصاب منو خورد ميكنن
همه اينا به يك طرف يه آقايي مياد تو نظرات ادبشو به رخ همه ميكشه وفحش ميده و به باتيستا توهين ميكنه بغدشم هيچ آدرسي از خودش به جا نميزاره و نميگه طرفداره كيه
حالا بگذريم نتايج رو بخونيد تا چند روز ديگه عكسا و دانلود بازيها رو ميزارم هر كسي خواست بازيها رو بخره با كيفيت عالي با اين شماره تماس بگيره:09183446366
پيشنهاد ميكنم زياد ناراحت باتيستا نشيد چون قدرتشو به همه نشون داد و با نامردي بازي رو واگذار كرد:
Kane vs. Finlay
اولین بازی که بین Kane و Finlay برگزار شد. با وجود تلاش های پی در پی فینلی برای پین فال کین و حتی دخالت Hornswoggle دربازی ولی این کین بود که تونست حریف خودش فینلی رو با چک اسلم خودش مغلوب کنه... کین با وجود مصدومیت تونست فینلی رو اینگونه شکست بده.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Umaga vs. Carlito vs. Mr. Kennedy
اوماگا باید برای حفظ قهرمانی بین قاره ای خودش با نفر به نام های Carlito و Kennedy در یک بازی ۳ نفره نبرد میکرد... همه پیش بینی پیروزی کندی یا کارلیتو رو میکردند ولی این اوماگا بود که تونست با پین فال کندی از قهرمانی خودش دفاع کنه. واقعا به دست آوردن کمربند بین قاره ای الان خیلی سخت شده چون کسی که اونو در اختیار داره از قدرت خیلی بالایی برخورداره.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Rey Myterio vs. Chavo Guerrero

بالاخره بعد از مدت ها و قریب به 10 ماه این پرنده ی WWE یعنی Rey Mysterio بازگشت خودش رو با نبر با دشمن خودش Chavo Guerrero رقم زد. ری تونست در این مسابقه که روالش بسیار سریع بود و هر دو طرف حرکات نمایشی و سریعی رو اجرا میکردند حریف خودش چاوو رو شکست بده و انتقام خودش رو بگیره.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Divas Battle Royal

در بتل رویال بین دیواهای WWE هم Beth Pheonix تونست با بیرون انداختن Michelle McCool جواز باز با قهرمان زنان یعنی Candice Michelle رو کسب کنه. به این ترتیب Beth Pheonix در Unforgiven به مصاف Candice Michelle خواهد رفت و این بازی یک بازی Women's Championship Match خواهد بود. در آخر این بازی هم کندیس میشل که پایین رینگ ایستاده بود بلند شد و حریف و کمربند خودش رو نگاه کرد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Stone Cold Steve Austin def. MVP - Beer Drinking Contest
در سامراسلم ام وی پی ، مت هاردی رو به یه Beer Drinking Contest دعوت کرد ولی هیچ Beer Drinking Contest ای نیست که بدون حضور Stone Cold انجام بشه به همین دلیل مت هاردی از این مسابقه کنار رفت و Stone Cold به جاش رو در روی MVP قرار گرفت و MVP رو اوت کرد...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ECW World Champion John Morrison vs. CM Punk
در مسابقه ای که بر سر کمربند سنگین وزن ECW انجام میشد بر خلاف پیش بینی همه قهرمان این کمربند یعنی John Morrison تونست با شکست حریف قدر خودش CM Punk از قهرمانی خودش دفاع کنه و اونو از دست نده. به این ترتیب قهرمان ECW همچنان John Morrison خواهد بود.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Triple H vs. King Booker

بعد از ماه ها انتظار بالاخره Triple H برگشت و اون تونست در آغاز کار خودش بعد از بازگشتش حریف قدر خودش King Booker رو پشت سر بگذاره... در این مسابقه Triple H واقعا تماشایی کار کرد و کمتر بازی رو دست حریفش داد و سرانجام تونست با زدن یه Pedigree حریف خودش King Booker رو شکست بده.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Batista vs. World Heavyweight Champion The Great Khali

در مسابقه ای که بر سر قهرمانی سنگین وزن WWE بود ، قهرمان این کمربند The Great Khali به مصاف Batista رفت. اوایل مسابقه ، بازی دست Great Khali بود ولی بعد از گذشتن چند دقیقه باتیستا بازی رو در دست گرفت ولی Great Khali رینگ رو ترک کرد و رفت یک صندلی آورد و داور هم به دلیل استفاده ی Great Khali از صندلی بازی رو با DQ به نفع باتیستا به پایان رسوند ولی کار تموم نشده بود چرا که باتیستا که از بدست آوردن قهرمانی سنگین وزن باز هم ناکام مونده بود بسیار عصبی شده بود و همون صندلی رو برداشت و به جون کالی افتاد و تا تونست اون رو زد. به این ترتیب The Great Khali هم مانند اوماگا و جام ماریسون قهرمانی خودش رو حفظ میکنه.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

WWE Champion John Cena vs. Randy Orton
و اما Main Event و بازی آخر این PPV بین قهرمان WWE Champion جان سینا و Randy Orton انجام شد. این بازی بر سر قهرمانی WWE بود و جان سینا باید برای حفظ قهرمانی خودش با رندی ارتون نبرد میکرد. همونطور که انتظار میرفت رندی ارتون نتونست از پس جان سینا بد بیاد و در این بازی John Cena تونست با زدن یک F-U به رندی ، اون رو پیش فال کنه و رندی ارتون رو هم از بدست آوردن WWE Champion ناکام کنه. دوستان الان 11 ماهه که جان سینا قهرمان WWE Champion باقی مونده و این میتونه یه رکورد برای اون باشه.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به این ترتیب هیچ کدوم از کمربند های Intercontinental , WWE Champion , World Heavyweight Champion و ECW World Champion صاحبان خودشون رو ترک نکردند و همه ی Champion ها Champion باقی موندند.

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه پنجم شهریور ۱۳۸۶ و ساعت 18:10 
 
جدیدترین مصاحبه باتیستا رو که در مجله رسلینگ تاون چاپ شده میتونید در زیر بخونید

سئوال: چرا بایتستا انقدر افت کرده در سال 2007؟
باتیستا :کاملا اشتباه کردی باید میپرسیدی چرا باتیستا انقدر بدشانس شده در سال 2007.ببینید من شانس یارم نبوده درسال 2007 من در یه مقطع از رسلمنیا به بعد از ناحیه پا مصدوم شدم و با همون مصدومیت کار رو ادامه دادم.زدن باتیستا بمب بسیار به پای من فشار اورد و باعث شد درد پام بدتر بشه ولی خوشبختانه در حال حاضر کاملا آماده ام و میخوام کمربند رو پس بگیرم

سئوال:سخت ترین حریفت کی بود در این سال ؟
باتیستا:بی شک آندرتیکر.او فوق العاده ترسناک و در کارش ماهر هست هرکی غیر از این بگه دروغ گفته.من اصلا از بابت باخت به او ناراحت نیستم و یک تجربه برام بود و هرزمان وقت میکنم میشینم بازیهام با او رو مرور میکنم و تجربه بیشتری کسب میکنم.واقعا هیچ فینیشیری او رو از پا درنمیاره و من هرگاه ببینم اون پین میشه باور نمیکنم چون از نزدیک باهاش بازی کردم و دیدم که هیچ ضربه ای برروی او تاثیر نمیزاره.

سئوال:باتیستا تا الان از دسته چه کسی در بازیهاش بیشتر عصبی بوده؟
باتیستا:کینگ بوکر.زیرا او جلوی همه راحت پین می شد ولی سر کمربند سنگین وزن خیلی از خودش مقاومت نشون داد .ضمنن از دخالتهای زن او بسیار عصبی بودم زیرا تمام بازیها و زحمات حریفان بوکر رو با دخالتهاش به هدر میداد

سئوال:چی شد که باتیستا از اوولوشن در اومد و از منفور به محبوب تبدیل شد؟
باتیستا : من هنوز محبوب نیستم چون باید مردم تشخیص بدهند.ولی از بابت تغییر روند باید بگم من دیدم در اوولوشن هیچی نصیبم نمیشه و فقط نقش بادیگارد تریپل رو دارم برای همین با چندتا از دوستام در این کمپانی حرف زدم و اونا توصیه کردند تو میتونی با اتکا به خودت تبدیل به یه استار قدرتمند و محبوب بشی.و الان از اینکه به اون توصیه عمل کردم خوشحالم.

سئوال:باتیستا دیگر شانسی برای ورلد نداشت اما چگونه برگشت برای کمربند بازی کرد؟
باتیستا:لطف خدا بود.زیرا من تا سال 2008 نمیتونستم برای کمربند بازی کنم ودر اون برهه از زمان اج مصدوم شد و کالی صاحب کمربند و من هم چون با کالی کل کل داشتم برای بازی ورلد انتخاب شدم و خوشحالم از اینکه برگشتم.

سئوال:نظرت راجع به کمربند سنگین وزن چیه؟
باتیستا:بسیار کمربند عالی هست اما متاسفانه شأن این کمربند رو اوردن پایین و دست هرکسی دادند از سبک وزن تا کسایی که لیاقتش رو نداشتند

سئوال:بی رحم ترین باتیستا در کدوم مسابقه بود؟
باتیستا:در مسابقاتم با تریپل اچ و کندی.چون زمانی که مشاهده کردم اونها برای برد به هرچیزی متوصل میشوند من هم به خود گفتم در این بازیها باید باتیستا قاطع باشه نه معمولی

سئوال:باتیستا و کالی در سامراسلم.باتیستا رو در سامراسلم توصیف کن
باتیستا:شک نکنید یکی از بهترین بازیهای کمپانی رو شاهد خواهید بود .باتیستا به جز به قهرمانی در این بازی به هیچ چیزی فکر نمیکنه.باتیستا در سامراسلم باتیستای جدید است.نمیگم 100 درصد میبرم چون کالی هم قویست.اما مطمئن باشید تا سوروایوور کمربند دوباره به دست باتیستا میرسه و در این شک نکنید.

سئوال:سخن باتیستا با هواداراش
باتیستا:همشون رو دوست دارم و از با تعصب ترین ها هستند.باتیستا روزهای باخت و غم انگیز اونها رو با برداش تلافی میکنه

سئوال:باتیستا درچه سالی خداحافظی میکنه؟
باتیستا:زیاد عجله نکنید باتیستا بسیار جا برای کار و پیشرفت داره .سال 2008 سال باتیستا هست شک نکنید.سال 2007 رو با بدشانسی از دست دادم و روی ادامه اون کم حساب میکنم چون میخوام از لحاظ بدنی آماده بشم ولی سال 2008 برای من هست

ابتدا حرفهای کین:

این روزها آمادگی خوبی برخوردار نیستم و شرایط بسیار بدی دارم مشکلات خصوصی خودم یکطرف و مصدومیت های پیاپی من از سوی دیگر.اوضاع جسمانی من زیاد جالب نیست و نمیتونم بیش از این به خود فشار بیرم و میترسم که مصدومیت من شدید تر از این بشه و مجبور بشم که مسابقات رو کنار بزارم.من دوست ندارم از مسابقات بدور باشم و دکترها گفتند که اگر یکم مدارا کنم میتونم به زودی به آمادگی بالا برسم و مسابقات رو با موفقیت دنبال کنم.کین در مقابل این سئوال که تو اون کین سابق نیستی گفت:کین 5 ساله از ناحیه کمر داره درد می کشه البته نه دائم ولی هربار که خوب میشه از شانس بد من دوباره با یک اتفاق این درد برمیگرده.او دلیل این درد رو اینچنین گفت که من یک تصادف تقریبا شدید داشتم و پس از اون طی صحبتی که با دکترم داشتم او گفت اگه میخوای کاملا خوب بشی باید کمر خودت رو عمل کنی و پس از اون کشتی کچ رو برای همیشه کنار بگذاری و زیاد روی کمرت فشار نیاری.او گفت من نپذیزفتم زیرا من عاشق کچ و عاشق طرفدارانم هستم و نمیتونم کنار برم.با داروهای مختلف به بازیهام دارم ادامه میدم و دیگه عادت کردم.ولی قرار شده بزودی درمان قطعی برروی کمرم انجام بگیره و دکتر جدیدم قول داده در مدت کوتاهی کمرم خوب بشه و نیازی به استراحت طولانی مدت نباشه.او درباره امریکن باش هم گفت من چند ضربه سخت به کمرم در اون بازی وارد شد و واقعا مسابقه سنگینی بود و این رو میتونم بگم که باتیستا یکی از بهترین استارهای حال حاضر کچ هست.من یقین دارم کمربند حق باتیستا هست و بزودی به او برگردانده خواهد شد.کین درباره احتمال برگشتش به راو یا رفتنش به ای سی دبلیو گفت: نه به راو میرم و نه به ای سی دبلیو در اسماک دان راحتم.او گفت درحال حاضر استارهای شایسته و آمادهای مثله جان سینا و جف هاردی و تریپل و سایرین دوستانم در اونجا هستند و نیازی به حضور من در اونجا نیست.او درباره بازگشت به اوجش گفت:زیاد دور نیست و من و همگان رو سورپرایز خواهم کرد




حرفهای مک من :

وینس در مصاحبش حرفهای جالبی زد او گفت:من قصد داشتم با خرید ای سی دبلیو به کمپانی کمک کنم ولی این کنسول خیلی ضعیفه.او ادامه داد تا کنون ضرر ندادم اما راضی هم نیستم هر استاری که میگم بره اونجا نمیپذیره و میخواد بره از کمپانی و من موندم چه کنم.او درباره کمربند سنگین وزن هم کمی حرف زد و گفت:اصلا قرار نبود اج صاحب کمربند بشه قرار بود اج سراغ سینا با کیف مانی این د بانک بره و تیکر حداقل تا آنفورگیون صاحب کمربند باشه و با خلی و مارک هنری مسابه بده اما مصدومیتش تمام برنامه ما رو برهم زد.وینس راجع به پوستر سامراسلم گفت:ما گیج مانده ایم هرچی پوستر میزنیم جلوجلو جدیدا لو میره برای همین مانده ایم که کدوم پوستر رو انتخاب کنیم.او گفت ابتدا قصد داشتیم که اوماگا با لشلی در سامراسلم بازی کنه برای همین پوستر اوماگا را منتشر کردیم که لشلی گفت من کتفم مصدومه برای همین منصرف شدیم.بعد گفتیم بازگشت تریپل بهترین خبر هست برای همین از او منتشر کردیم ولی تصمیم نگرفته ایم که کدام رو انتخاب کنیم.وینس در جواب اینکه کین چرا میخواد به تی ان ای بره و چرا او فقط یکبار سره کمربند سنگین وزن بازی کرد امسال اعلام کرد:شما مطمئنید؟کین دیگر به تی ان ای حداقل تا سال آینده نمیره او یکم مشکل مصدومیت کمر داره و صرفا برای اینکه فشار کمتری روی او باشه میخواست یه مدت کوتاه بره به تی ان ای که من راضیش کردم که در همینجا مسابقات کم فشاری رو انجام بده برای همین به اسماک دان فرستادمش.وقتی مقداری کمر دردش خوب شد خود او درخواست کردکه یه مسابقه سنگین بده و او با مارک هنری بازی کرد که متاسفانه بدلیل سرپیچی مارک از دستورات کمر او دوباره شدیدا آسیب دید.سپس خواستیم برای او یه مسابقه قهرمانی با ادج بزاریم چون میدونستیم بازی سبک هست.ولی متاسفانه ادج هم مصدوم شد و ما مجبور شدیم برای اینکه اعتبار کین حفظ بشه او رو مقابل خلی و باتیستا اجبارا قرار بدیم.و این بازی کمر او رو بدتر کرد.کین خود راضی به استراحت نیست و داره به خودش فشار میاره.کین سوپراستار ارزشمند کمپانی من هست و سالها زحمت کشیده مطمئن باشید مثله زمانی که اورو صاحب کمربند WWF کردم و در آمادگی بود و شایسته وارانه قهرمان شد اینبار میخوام اورو قهرمان کمربند سنگین وزن کنم منتها در دوران آمادگی او .مطمئن باشید ارزش کین برای من زیاد هست و از کجا میدونید که کین در رسلمنیا بعدی در مین ایونت نباشه!!!!!!!و کین که یکی از باسابقه ترین ها در رویال رامبل هست رو من امکان نداره همینجوری بزارم بره .او باید قهرمان رویال رامبل و سنگین وزن بشه بعد بره!!!!!!!!!!!در مورد تی ان ای باید بگم ما هیچکدوم از استارهای خوبمون رو به تی ان ای نمیدیم مگر اینکه اون استار ضعیف باشه.ولی فقط از بابت از دست دادن کورت آنگل ناراحتم چون تو کارش عالی بود و او قراردادش رو تمدید نکرد.او از بابت اتفاقاتی که در مسابقاتش در راو افتاده بود ناراحت بود و میگفت به اعتبار او خدشه وارد شده و شاید راست میگفت و ما باید مراعات اورو میکردیم ولی به هرحال او دیگر در بین ما نیست ولی تلاش میکنم برگردونمش...وینس درباره بزرگترین اشتباهاتش گفت:مربوط به خودم این بوده که شایعه مرگم رو در چندماه پیش به راه انداختم که فایده ای نداشت و ضرر فسخ قرارداد با سی ان ان رو هم دادم.اما درباره کل کمپانی از مهم ترینش این بود که خیلی تحت تاثیر بودم و یک سبک وزن رو قهرمان سنگین وزن کردم در حالی که کلی سنگین وزن هستند که شایسته این کمربند هستند.او درپایان گفت کین هر زمانی که بخواهد میتواند سر کمربند سنگین وزن بازی کنه حتی در سامراسلم ولی من میخواهم او قوی برگردد. ضمنن بزودی خبر خوشی برای طرفداران راک دارم.و در آخر بگم که از پی پی وی سامراسلم به بعد زیبایی بازی های ما دهان همه ی منتقدان رو خواهد بست





من به شخصه از حرفهای وینس اینجور برداشت کردم که کین مانند تیکر که تو افتخاراتش رویال رامبل و سنگین وزن رو کم داشت و امسال به اون رسید احتمالا ظرف این 1-2 سال به حقش میرسه.

نکته دیگر اینکه وینس بدجوری از دست ری مستریو عصبانی هست سر قضیه گوش ندادن به حرف او

+| نوشته شده توسط نیما در جمعه بیست و ششم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 21:56 
 
از این آدرس ها هم میتونید وارد وب بشید(چون آدرس اصلی طولانیه)

www.batistabomb.tk

www.batista.dom.ir

www.cena.dom.ir

www.hbk.dom.ir

www.tripleh.dom.ir

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 17:29 
 
1 - در راو که بامداد امروز بر گذار شد بالاخره جنرال منیجر راو ، Mr.Mc.Mahon خودش رو به تمام مردم نشون داد . اگه یادتون باشه کمپانی WWE یه فیلم درست کرده بود که درش Mr.Mc.Mahon وارد ماشینش میشه و تا در ماشین رو میبنده ماشین منفجر میشه . بعد هم کلی حرف شد که میگفتن Vince Mc.Mahon خاکستر شده و از این حرفا . اما بعد معلوم شد که فیلمی بیش نبوده . حالا هم برگشته و اصلا حرفی درباره ی فیلمی که درست کرده نزده و فقط گفته که : " از خدا متشکرم که من نمردم ! "

2 - در راو این هفته Vince Mc.Mahon گفت که باید یک مسابقه ی Battle Royal انجام بشه و برنده ی این Battle Royal عضو کمیسیون راو خواهد شد . در این Battle Royal بعد از اینکه کلی Superstar از رینگ افتادن بیرون بالاخره دو نفر آخر مشخص شد . Sandman و William Regal باید برای عضئیت در کمیسیون راو میجنگیدن که سر آخر William Regal تونست این Battle Royal رو ببره و عضو کمیسیون یا همون هیئت مدیره ی راو بشه .

3 - اما در دومین جدال این هفته ، Snitsky باید در مسابقه ای تک به تک رو در روی یک Rory Mc.Alister قرار میگرفت . همون طور که پیش بینی میشد Snitsky تونست در یک مسابقه ی آسون و در مدت زمان کوتاهی حریف خودش رو شکست بده .

4 - سومین مسابقه ای که قرار بود در این هفته ی راو انجام بشه یک مسابقه ی تک به تک بین Jillian Hall و Mickie James بود . در این مسابقه بر خلاف نظر خیلی ها Jillian Hall تونست حریف قدرتمند خودش Mickie James که چند وقتی هم قهرمان زنان بود رو شکست بده .

5 - میدونید که الان یک ماهی میشه که Jerry " The King ' Lawler و King Booker دارن با هم کل کل میکنن و هر دوشون خودشون رو پادشاه WWE میدونن . صبح امروز قرار شد که King Booker در یک مسابقه ی تک به تک رو با Jerry Lawler بجنگه . خوب این بهترین راه بود برای پیدا کردن پادشاه واقعی . خوب ، در این مسابقه میشه گفت Jerry Lawler هیچ کاری نکرد و فقط کتک خورد . همین کارش هم به King Booker این اجازه رو داد تا از فرصت استفاده کنه و بازی رو ببره . بله ، در این هفته King Booker تونست Jerry Lawler رو شکست بده . قرار هست که در هفته ی بعد King Booker بخاطر این بردش جشن بگیره !

6 - خوب ، در آخرین مسابقه ی این هفته قرار شد که John Cena به مصاف Umaga بره . این مسابقه از اون مسابقاتی هست که 4 یا 5 بار انجام شده . همونطور که انتظار میرفت John Cena در اوایل بازی یخورده کتک خورد اما دیگه به خودش اومد و تونست به یک STFU حریف خودش Umaga رو شکست بده . بعد از مسابقه هم Umaga پاشد و John Cena رو زد . از اون طرف هم سرو کله ی Randy Orton و Carlito پیدا شد و اومدن و سه نفری John Cena رو زدن . اما یهو Umaga شروع کرد به زدن Carlito و راستش این یخورده عجیب بود . بعدش هم Umaga دنبال Carlito کرد و Carlito هم از رینگ فرار کرد .

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه شانزدهم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 17:16 
 
۱ - اولین بازی بصورت Tag Team سه به سه بود . در این مسابقه گروه اول رو Melina , Jillian & Pheonix تشکیل میدادن و گروه دوم هم متشکل از Candice Michelle , Mickie James & Maria بود . این بازی بر خلاف تصور همه به نفع گروه اول یعنی Melina و Jillian و Beth Pheonix به پایان رسید .

۲-در مسابقه ی دوم Santino Marella باید به مصاف Umaga میرفت . این مسابقه یخورده تکراری شده و همیشه ( جزء یک دفعه ) برندش Umaga بوده . اینبار هم همینطور بود و Umaga تونست حریف تکراری و نچندان قدرتمند خودش Santino Marella رو شکست بده .

۳-اما سومین مسابقه ، مسابقه ای جذاب بود . Cody Rhodes که پسر Dusty Rhodes هست ، داره خودش رو کم کم آماده می کنه تا بتونه انتقام باخت پدرش رو از Randy Orton بگیره . در این مسابقه Cody Rhodes به مصاف Khosrow Daivari رفت و تونست به راحتی این حریف ضعیف و معمولی رو شکست بده .

۴ - در مسابقه ی چهارم راو این هفته ، Mr.Kennedy به مصاف Bobby Lashley رفت و بر خلاف تصور همه تونست سوپراستار قدرتمند WWE یعنی Bobby Lashley رو شکست بده . این بازی ممکنه در Summerslam 2007 هم تکرار بشه . البته قبلا این دو نفر با هم چند بار روبرو شده بودن .

۵ - مسابقه ی پنجم همون مسابقه ای بود که من گفتم احتمالا در Summerslam 2007 انجام میشه . بله ، در این مسابقه Jerry Lawler به مصاف King Booker رفت تا شاید در این مسابقه مشخص بشه شاه واقعی WWE کیه . اما این مسابقه با Disqualification به نفع Lawler به پایان رسید . به نظر من تا این دو نفر تو Summerslam با هم روبرو نشن ، شاه واقعی مشخص نمیشه .

۶- مسابقه ی ششم یک مسابقه Tag Team دو به دو بود . در این مسابقه گروه Cryme Tyme به مصاف John Mason & Brandon Dentson رفتن و پیروز شدن . چند وقتی بود که خبری از گروه Cryme Tyme نداشتیم .

۷-اینبار Randy Orton میخواست که یک Legend دیگه رو هم به لیست Legend های نابود شدش اضافه کنه . در این راو قرار شد که Sgt.Slaughter بیاد و با Randy Orton روبرو بشه . شاید Slaughter بدش نمیومد تا با برد Randy Orton یخورده دل Dusty Rhodes که در G.A.B بشدت مصدوم شده بود رو شاد کنه . اما این اتفاق نیفتاد و Sgt. Slaughter هم یکی دیگر از Legend هایی بود که به لیست Legend Killer اضافه شد .

۸-و اما آخرین مسابقه ای که در Raw این هفته انجام شد یک مسابقه تک به تک بود بین قهرمان تکراری WWE یعنی John Cena در مقابل Carlito که یکی از سوپراستار های متوسط WWE هست . البته همونطور که انتظار میرفت در این مسابقه Randy Orton هم دخالت کرد . همین دخالت Randy بود که باعث شد Carlito بتونه قهرمان WWE یعنی John Cena رو شکست بده . البته John خیلی شانس آورد که این مسابقه بر سر کمربند نبود وگرنه الان قهرمان ما Carlito بود !!

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه نهم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:4 
 

اینبار با یک خبر خوش اومدم . طبق آخرین صحبت های گزارشگر معروف Raw یعنی .JR ، اسطوره ی کشتی کچ Undertaker زودتر از اون چیزی که ما فکرش رو می کنیم بر خواهد گشت . Jim Ross اینجوری گفته :

" من مطمئنم که آندرتیکر زودتر از اونچیزی که انتظار میره بر می گرده . آندرتیکر الان در بهترین شرایط قرار داره و از همیشه بهتره . من اطمینان میدم " (( منبع : Phenomforever ))

خوب پس با این اوصاف ما حتی می تونیم منتظر بازگشت Undertaker در Summerslam هم باشیم . البته بعید به نظر می رسه که Undertaker بخواد همزمان با Rey Mysterio و Triple H بر گرده . ولی مطمئن باشید Undertaker اگه بر گرده هیچ کس نمی تونه جلوش رو بگیره . ( احتمالا )سراغ اولین کسی هم که میره تا باهاش تصفیه حساب کنه Mark Henry خواهد بود و شاید بعدش بره سراغ قهرمانی سنگین وزن جهان .


بیستمین Summerslam تاریخ کشتی کچ در راه هست و همه موندن که پوستر اصلی این پی پی وی چی هست . تا حالا چهار پوستر طراحی شده که هنوز هیچ کدوم رو انتخاب نکردند . اولین پوستری که ساختن عکس Rey Mysterio روش بود که پوستر بسیار زیبایی هم شده بود . اما پس از یک ماه یک پوستر دیگه در اومد که خیلی زشت شده بود و عکس Triple H روش بود . دوباره بعد از یه مدت پوستر دیگه ای طراحی شد که عکس Umaga روش بود و قشنگ تر از پوستر های قبلی از آب در اومده بود .

دیگه همه فکر میکردن که پوستر اصلی Summerslam 2007 مربوط به Umaga هست و سوپراستار اصلی این پی پی وی Umaga خواهد بود ، که دوباره یک پوستر دیگه بیرون اومد . برای دومین بار عکس Triple H روی پوستر هک شده بود . این پوستر از تمام پوستر هایی که تا حالا برای Summerslam 2007 ساخته شده قشنگتر هست .

باز هم چیزی مشخص نیست و امکان داره که تا چند روز دیگه یک پوستر دیگه برای Summerslam ساخته بشه . پس نمیشه گفت که این پوستر اصلی این پی پی وی خواهد بود . اما بعید به نظر میرسه که پوستر دیگه ای ساخته بشه و جای این پوستر رو بگیره .

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 23:19 
 
برای این پست Preview مربوط به Raw دوشنبه ی این هفته رو در نظر گرفتم

میدونید که در Raw دوشنبه ی قبل ، Randy Orton با یک Rko از قهرمان WWE یعنی John Cena پذیرایی کرد . همین درگیری بهانه ای شد برای انجام یک مسابقه بر سر WWE Championship در پی پی وی Summerslam 2007 . اما باید منتظر بود و دید که John Cena که در هفته ی قبل بد جور جلوی طرفداران WWE کتک خورده بود ، میتونه جواب اون Rko ای که از Randy خورد رو بده یا خیر ؟! چون اگه نتونه جلوی Randy Orton خودش رو نشون بده طرفداران WWE میفهمن که دیگه John Cena نمی تونه قهرمان اونا باشه . از اون طرف هم Randy Orton میتونه خودش رو جلوی این طرفدارا ثابت کنه ! به نظر من در این هفته ی Raw شاهد یک FU از John Cena به Randy Orton خواهیم بود . 

اما جالب ترین بحث در WWE بحثه این هست که پادشاه واقعی WWE کی هست . خوب همه میدونید که Booker T بعد از قهرمانی در King Of The Ring اسمش رو به King Booker تغییر داد . اون طرف هم قهرمان اولین King Of The Ring یعنی Jerry " The King " Lawler هم خودش رو پادشاه میدونه . حالا WWE.com هم یک نظر سنجی گذاشته که پادشاه واقعی WWE کی هست ؟ تا حالا هم نتیجش % 34 برای King Booker و % 66 برای Jerry Lawler . اما همونطور که دیدید ، درگیری های لفظی زیادی بین این دو نفر پیش اومده و هر دو نفر خودشون رو پادشاه میدونن . احتمالا اگه این درگیری ها ادامه پیدا کنه شاهد مسابقه ی Jerry Lawler vs. King Booker در پی پی وی Summerslam 2007 خواهیم بود . جالب اینجاست که WWE سعی می کنه در هر سالی که Summerslam انجام میشه یکی از پیشکسوت هارو بازی بده . سال 2006 که Hulk Hogan بود و امسال هم احتمالا Jerry Lawler . اگه این مسابقه ای که من گفتم انجام بشه به احتمال % 80 برنده اش Jerry Lawler خواهد بود .

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:40 
 
من دو تا معذرت خواهی باید بکنم

۱-از شما که واقعا دیر پست گذاشتم و به خاطر این بود که فایل هام آپ نمی شدند فکر کنم مشکل از سایتها بود ولی واقعا چند تا کلیپ و بازی براتون آماده کردم حیف که نمی تونم آپ کنم ولی سعی میکنم  تا چند روز آینده انجام بدم

۲-از آقا جلال که پست او رو آوردم ولی لا زم به ذکره که من خودم بازیها رو داشتم و به همون دلیلی که گفتم نمیتونم آپشون کنم

+| نوشته شده توسط نیما در یکشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 13:7 
 
اینم مسابقات امریکن بش براتون اماده کردم امیدوارم لذت ببرید.

WWE Championship
John Cena (c) vs Bobby Lashley

 

دانلود

 

 

World Heavyweight Championship
The Great Khali (c) vs Kane vs Batista

 

دانلود

 

 

Texas Bullrope Match:
Randy Orton vs Dusty Rhodes

 

دانلود

 

 

ECW World Championship:
John Morrison (c) vs CM Punk

 

دانلود

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه دوم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:34 
 
سلام.واقعا اعصابم خرابه(این پست رو بخونید میفهمید)

امروز مصادف با اول مرداد مسابقه ی حساس گرت امریکن بش انجام شد که اخبار اون رو می تونیین در زیر بخونید:

 

این مسابقه در ورزشگاه San Jose, California انجام شد و هر سه گروه راو و اسمکدان و ECW در آن حضور داشتند.

United States Champion MVP vs. Matt Hardy

در اولین مسابقه مت هاردی و mvp به مصاف هم رفتند که در این مسابقه با وجود تلاش زیاد مت هاردی در آخر این mvp بود که با زدن یک  Playmaker تونست بازی رو به نفع خودش تموم کنه و کمربندشو حفظ کنه

Cruiserweight Championship
Chavo Guerrero vs. Jimmy Wang Yang vs. Funaki vs. Jamie Noble vs. Shannon Moore

در مسابقه دوم که سر کمربند Cruiserweight Championship در این مسابقه با وجود تلاشهای زیاد جیمی یانگ و نوبل این آدم کوتوله فینلی Hornswoggleبود که در آخر با دخالت در بازی تونست برنده ی بازی بشه و کمربند و از دست چاوو در بیاره.

Sandman vs. Carlito

در مسابقه بعد سند من در مقابل کارلیتو قرار گرفت که با وجود برتری نسبی سند من بر بازی این کارلیتو بود که با اجرای فن Backcracker برنده ی بازی شد.

Women's Champion Candice Michelle vs. Melina

در مسابقه ی چهارم کندیس قهرمان کشتی کچ زنان در مقابل ملینا قرار گرفت که این مسابقه با برتری کندیس همراه بود.

Intercontinental Champion Umaga vs. Jeff Hardy

در مسابقه ی ششم این ppv اوماگا در مقابل جف هاردی قرار گرفت .این مسابقه بر سر کمربند بین قاره ای بود که در آن اومگا تونست به راحتی برنده بازی باشه.

ECW World Champion John Morrison vs. CM Punk

در مسابقه ی بعد جانی ماریسون و سی ام پانک برای مشخص کردن قهرمان ECW در مقابل هم قرار گرفتند .پانک در این مسابقه با وجود تسلط بر مسابقه نتونست بازی رو ببره و بازنده این مسابقه شد و باعث شد که جانی ماریسن کمربند خودش رو حفظ کنه.

Dusty Rhodes vs. Randy Orton (Texas Bull Rope Match)

در مسابقه ی بعد رندی و داستی رودز در یک بازی Texas Bull Rope Match در مقابل هم قرار گرفتند که در این مسابقه داستی سالخورده تلاش زیادی رو از خودش نشون داد ولی در آخر رندی با کوبیدن زنگوله به داستی او رو از پا در آورد .بعد هم رفت تمامی چراغها رو روشن کرد وزنگ به صدا در آمد و برنده ی این مسابقه شناخته شد.

World Heavyweight Champion The Great Khali vs. Batista vs. Kane - Triple Threat Match

و اما در یکی از مسابقات مهم این ppv گرت کالی و کین باتیستا در مقابل هم قرار گرفتند.این بازی با برتری گرت کالی شروع شد و کالی تونست تو این بازی boot chokes  تا به باتیستا بزنه .سپس کین و باتیستا تونستند با همکاری هم یک دابل چاک اسلم به کالی بر روی میز بزنند.بعد هم باتیستا یکم بازی رو در اختیار گرفت و با زدن یک اسپیر به کالی می خاست اونرو پین کنه که کین نزاشت.حتی باتیستا یک باتیستا بامب هم به کین زد ولی بازم کالی مانع بردن باتیستا شد ودر آخر هم کالی با پین کردن کین بازی رو به نفع خودش تموم کرد.
WWE Champion John Cena vs. Bobby Lashley

در مین اوت این مسابقه هم جان سینا و بابی لشلی برای تصاحب کمربندWWE Champion به مصاف هم رفتند .این مسابقه با شروع خوب لشلی همراه بود .مسابقه بسیار زیبا دنبال میشد و فن های زیادی دو حریف بر روی هم اجرا کردند.در این مسابقه لشلی بازدن دو اسپیر هم نتونست بازی رو ببره و در پایان رو یک اشتباه لشلی از سینا اف یو خورد وسینا موفق شد بعد از چند وقت بدون اس تی اف یو حریف خودش رو پین کنه و قهرمان شکست ناپذیر wwe باقی بمونه.در آخر هم این دو با هم دست دادند.


 
 
 
+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه یکم مرداد ۱۳۸۶ و ساعت 15:1 
 
دوباره سلام

اسمکداون:


در دارک مچ هفته سیلوان برابر local guy برنده شد.ماریس در کنار رینگ حامی سیلوان بود

................................................................................................
ادج اومد و کمربندش رو تقدیم به جنرال منجر کرد و به تدی گفت مصدومیت کهنه من در تور مکزیک تشدید شد و من نمیتونم در امریکن باش بازی کنم و نیاز به عمل جراحی دارم

................................................................................................
پروموی بازگشت ری مستریو پخش شد

...............................................................................................
ویکتوریا در مقابل توری ویلسون با اجرای فن Widow's Peak برنده شد .او بسیار جدی بود که نتیجه هفته پیش رو جبران کنه و در لحظاتی از بازی برتریش رو به توری دیکته کرد
او قبل از مسابقه هم در مصاحبه با خبرنگار کمپانی گفت باخت هفته قبل من اتفاقی بود

................................................................................................
پروموی دیوا سرچ امسال پخش شد

...............................................................................................
The Great Khali برنده باتل رویال 20 نفره شد او با بیرون انداختن کین و باتیستا برنده شد.دراین بازی حتی چاوو و فینلی و ... حضور داشتند اما واقعا خلی برتر زمین بود و به حقش رسید

...............................................................................................
پرومویی از برندگان سابق دیوا سرچ پخش شد

..............................................................................................
در بکستیج توری و ویکتوریا با هم درگیر شدند

..............................................................................................
مت هاردی توانست مقابل کنی دایکسترا به برتری برسه.هاردی در این بازی بسیار برتر نشون داد و فن توییست اف فیس رو هم اجرا کرد هاردی در اکثر دقایق بازی رو اداره کرد و برتر بود

...............................................................................................
قرار شد باتیستا و کین در یک #1 Contendership match حاضر بشند تا برنده به مصاف خلی بره اما تدی لانگ اومد گفت که بازی شما به شکل Triple threat match در امریکن باش سر کمربند برگزار میشه و برنده صاحب ورلد میشه

...............................................................................................
پروموی ای سی دبلیو پخش شد و معرفی بازیهاش

...............................................................................................
در یک دارک مچ سه نفره کین و باتیستا و خلی به مصاف هم رفتند سر کمربند درحالی که خلی برتر بازی بود کین رفت صندلی اورد و زد پشت خلی و بازی دی کیو به نفع خلی شد .سپس باتیستا و کین با هم صورت به صورت کل کل کردند و کین گفت هردوتون در امریکن باش نابود میشید.بعد باتیستا گفت این فرصت رو برای برد از دست نمیدم

..............................................................................................
جی بی ال و کول درباره مسابقات مشخص شده امریکن باش حرف زدند

...............................................................................................
منجر خلی در مصاحبش گفت خلی به حقش رسید حالا هرکی میتونه ازش بگیره

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 15:3 
 
این هم جدید ترین خبر:

گرت کالی کمربند سنگین وزن را بدست اورد:

اما اسمک دان این هفته که دبلیو دبلیو ای سه روز زودتر خبر را به سایت اورد نشان داد که مسابقه ی باتل رویال سر کمربند ادج انجام شده است:

و گرت کالی تونسته که برنده این مچ بشه.و کمربنده سنگین وزن را بدست بیاره:

اما حریف کالی یکی از اینها در گرت امریکن بش است:

کین یا باتیستا !

عکس که شبیه شان مایکل است!

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 11:20 
 

سلام دوستان

این  بازی در The Great American Bash    حتمی شده و رندی ارتون باید به سراغ ۱ کشتی کج کار  کهنه کار بره  ......... این بازی به در خواست  Dusty Rhodes به شکل Bull Rope Match  خواهد بود...

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه بیست و سوم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 23:23 
 
این هم جدید ترین خبر:

ری مستریو به اسمک دان بر میگرده:

اما اسمک دان این هفته:

گرت کالی مسابقه ای با دوس داشت که دومینو یوجین رو هم انداخت توی رینگ و کالی جفتشونو زد له و لورده کرد.بعد باتیستا اومد و رکابیشو در اوردو رفت با کالی فیس تو فیس شد:

به نظرم می رسید که کالی و باتیستا در گرت بش امسال با هم باشند که این طور هم شد:

کین حریف ادج در گرت امریکن بش امسال شد:

 

بابی لشلی حریف جان سینا در گرت امریکن بش شد:

امروز صبح در راو مسابقاتی انجام شد که هر کس اگر در تایم بهتری حریف خود را ببرد حریف سینا در گب می شود.

اما رکورد در دست بوکر تی بود که در اخرین بازی بابی لشلی و شلتون بنجامین روبروی هم قرار گرفتند که در اخر مسابقه شلتون به روی بند رینگ رفت که بپره رو لشلی تا برگشت بیاد پایین لشلی یه شیرجه زد تو شکمش(اسپیر) و شلتون نقش زمین شد(خیلی خفن بود).و داور شمارش را انجام داد و لشلی برنده شد.

اما جان سینا امد و با لشلی داشت راجب مسابقشون حرف می زد که بوکر تی و کندی امدند و نمیدونم چی گفتند .بعد اومدند تو رینگ جان سینا و لشلی زدند لهشون کردند و انداختنشون بیرون.

بعد سینا رفت قراردادو که در دست ریگال بود امضا کرد و برگشت لشلی بازم شیرجه زد تو شکمه جان سینا(اسپیر).بعد کمربند رو برداشت و به تماشاچیا نشان داد.

اما گرت امریکن بش:جان سینا و بابی لشلی سر کمربند سینا:

راستی در بین مسابقات نشان می داد که تریپل اچ می خواهد برگردد.به زودی.

راستی اوماگا هم سانتینو مارلا را برد و کمربندی را که چند وقت پیش با کمک لشلی به مارلا باخته بود را پس گرفت.

این هم دیگر مسابقه مشخص شده گرت بش ۲۰۰۷:

سی ام پانک و جانی نایترو:

 

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 0:28 
 
اینم مسابقات ونجنس

Lance Cade & Tervur Murduch vs Hardy Boyz

دانلود


Chavo Guerero vs JWK

دانلود


CM PUNK vs Johny Nitro

دانلود


Santino marela vs UMAGA

دانلود


MVP vs Flair

دانلود


Tag Team Champion

دانلود


Batista vs Edge

دانلود


Melina vs Candice Michelle

دانلود


Cena vs Lashley vs Mick Foley vs King Booker vs Randy orton

دانلود

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه ششم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 22:42 
 

من همین الآن یه خبر وحشتناک از شبکه خبر شنیدم:"کریس بنوا در یک عمل جنون آمیز زن و بچه 7 ساله ش رو با دست کشته و خودش رو حلق آویز کرده"

واقعا تو این روزها پشت سر هم داره اتفاق بد می افته باز هم یکی دیگه از محبوبترین سوپراستارهای کشتی کچ فوت کرد اون طوری که من تو سایت رسمی کشتی کچ دیدم دلیلش مسایل شخصی بوده

در هر صورت واقعا متاسف شدم

 

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه ششم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 14:13 
 
سلام

امروز با سه تا بازی در خدمتتون هستم

استون کلد و کین

Image is Free Hosted By Pictiger.comImage is Free Hosted By Pictiger.comImage is Free Hosted By Pictiger.com

دانلود 


سینا و باتیستا با کینگ بوکر و فینلی

دانلود


اندرتیکروکین

دانلود

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه دوم تیر ۱۳۸۶ و ساعت 11:49 
 
چهارتا از مسابقات ونجنس تا بحال مشخص شده که می تونید عکساش در زیر ببنید:

یکی از پر اهمیت ترین بازیهاست که هرکسی ببازه دیگر نمیتونه برای مسابقات سنگین وزن شرکت کنه

به نظر من تو این مسابقه لشلی ستاره میشه البته از همشون حالم بهم میخوره

فلیر میتونه ببره ولی ام وی پی هم قویه ولی جفتشون حال بهم زنن

اینم شاید چرت ترین بازی باشه

مسابقه ی بین باتیستا و ادج رو مطمءن باشید که باتیستا بازی رو میبره.اما پیش بینی مسابقه ای که سر کمربند wwe champion یکم سخت ولی بیشترین شانس  رو تو این مسابقه بابی لشلی داره ولی از یک طرف نمیشه از رندی ارتن غافل شد چون اون تا بحال این کمربند رو نگرفته .ولی اگه لشلی تو این مسابقه نتونه پیروز بشه مطمین باشید در بازیهای دیگه کمربند رو میگیره.جان سینا چون احتمال پیوستن به اسمکدان زیاده تو این مسابقه شانس زیادی نداره.من فکر میکنم جان سینا کم کم باید بره سراغ کمربند سنگین وزن.

اما چندتا تغییر دیگه در wwe رخ داده که میتونید در زیر بخونید:

پل لندن برایان کندریک از اسمکدان بهراو رفتند.

ویلیام ریگل هم از اسمکدان به راو رفت.

سندمن از ECW به راو رفت.شاید تامی دریمر هم به راو بیاد.

ویسکرا از راو به ECW

میز از اسمکدان به ECW

ویکتوریا و هارکوردهالی و کنی دیکسترا به اسمکدان رفتند.

ظاهرا این طور که معلوم از اونجایی که اسمکدان داره سوپر استارهای خوب خودشو از دست میده جان سینا به اسمکدان خواهد آمد.

اینم از پست امروز امیدوارم تا اینجا از این وب راضی باشید.نظر یادتون نره

اگه خواستید کپی کنید منبع یادتون نره

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 16:20 
 
یه بازی باحال بین سینا و تریپل اچ براتون آماده کردم(دانلود نکنی از دست رفته)

 

دانلود پرومو

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

 فعلا بای

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 15:54 
 
مادری با دو فرزند خردسال با گروه خونی( او مثبت ) که به طورناگهانی دو کلیه اش را از دست داده و اکنون قادر به مراقبت از فرزندانش نیست به طور فوری نیاز به کلیه دارد . از شما دوستان عزیز خواهشمندم در صورتی که می توانید کمکی کنید خیلی فوری با این شماره تماس حاصل فرمایید

از دوستان وبلاگنويس صميمانه و عاجزانه تقاضا دارم اين اطلاعيه را در وبلاگشان درج كنند و در ليست مسنجر خود سند تو آل كنند

صدیقه جلودار 5530083-0611

 

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:37 
 
سلام

در این پست میخوام توضیحاتی در مورد Draft که دیشب در راو اتفاق افتاد بدم

۱ . گریت کالی که در لیگ راو بود به لیگ اسمکدان رفت

۲ . بوگی من از لیگ اسمکدان رفت به لیگ ای سی دبلیو

۳ . کینگ بوکر از لیگ اسمکدان رفت به لیگ راو البته شرمل هم با اون رفت

۴ . کریس بنوات از لیگ اسمکدان رفت به لیگ ای سی دبلیو

۵ . توری ویلسون از لیگ راو رفت به لیگ اسمکدان

۶ . کریس مسترز از لیگ راو رفت به لیگ اسمکدان

۷ . بابی لشلی از لیگ ای سی دبلیو رفت به لیگ راو

۸ . ریک فلیر از لیگ راو رفت به لیگ اسمکدان

۹ . اسنیتسکی از لیگ ای سی دبلیو به لیگ راو رفت

۱۰. مستر کندی از لیگ اسمکدان به لیگ راو رفت

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:38 
 
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید امروز براتون با اخبار Raw امدم امیدوارم لذت ببرید

در بازی اول این هفته ی راو Cena Vs Edge با هم بازی داشتمد که این بازی را Cena بااینکه خوب بازی کرد واگذار کرد و در این بازی Khalil این بازی را از بیرون رینگ تماشا میکرد

در دومین مسابقه بین Carlito Vs Cm Punk بود که این بازی را Cm punk با وجود مصدومیت به نفع خود به پایان رساند

در میان مسابقات این هفته Mic Fouly وارد شد و اعلام کرد که میخواهد با Cena در Vengeance بازی کند و Mc mahon گفت یک بازی ۴ نفره بین Cena Vs Khalil Vs Mic Fouly Vs Khalil

در مسابقه ی سوم این هفته Umaga حریف خود را که از Ecw بود را به راحتی هر چه تمامتر به پایان برد

در بازی بعدی این هفته راو Boby Lashly Vs Benoit بازی داشتند که این بازی را Boby lashly به نفع خود به پایان برد

در مسابقه ی بعدی Mvp  یعنی صاحب کمربند Us Champion به مصاف Marla صاحب کمربند Intercontinitnal رفت که این مسابقه را Mvp با پیروزی به پایان رساند

در بازی بعدی The Mizz تونست که Snitcky را با استفاده از DQ شکست بده اگه این قانون نبود او هرگز نمیتوانست Snitcky را شکست بده

در بازی بعدی که مسابقه ی زنان بود Candice Mickele تونست Cristal از Smack Down را شکست بده و از رفتن خود به یک لیگ دیگر جلوگیری کند

در مسابقه ی بعدی که یه مسابقه ی سه نفره از سه لیگ بود بBatista تونست با شکست دادن Jef Hardy , Borke  خودش را در Smack Donw نگه داره

در Main Event راو یک مسابقه ی Battle Royal ۱۵ نفره انجام شد که از سه لیگ بودن و Rko تونست پیروز این میدان بشه

اما در اخرین اتفاق راو که بسیار مهم بود اتش گرفتم ماشین Vinice Mc Mahon بود هنوز معلوم نیست این باز هم یک کلک دیگر از WWE بوده یا واقعیت داره فکر کنم این حادثه مثل همون اتفاق در Sorvivor Seris 2000 باشه

و یک خبر دیگه که King Boker  هم بعد از دوران مصدومیتش به Raw برگشت ولی به کل این هفته ی راو زیبا بود

 

دو تا عکس بالا هم برای این بود که این پست بدون عکس نباشه

فعلا بای

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 11:45 
 

در باره کشتی کج : یکی از ورزشهای خشن ولی زیباست که در کشورهای زیادی برگزار میشه مثل زاپن - امریکا و اروپا

بهترین و جذابترین ان در امریکا و در wwe برگزار میشه که فقط مسابقه نیست و نمایشهای ویزهای برای جذاب

 شدن ان انجام می دهند مثل به کار بردن نور و رنگ و بعضی بازی های الکی که کل کل می کنند

در کل بعضی از نمایش هاش است که این ورزش رو پر هیجان کرده ولی در مسابقه به هم رحم نمی کنند

wwe به دو قسمت اصلی مثل smackdown & raw تقسیم می شه که این دو با هم رقابت میکنند

از جذب سوپر استارهای همدیگر تا بازی با هم دیگر و کلا باعث جذاب شدن مسابفات می شه

برای هر قسمت یک مدیر انتخاب می کنند که  بازیها رو می چینند که جنرال منینجر می گو یند

با تجربه ترینها : هالگ هوگان - ریک فلیر -اندر تیکر و شان مایکلز و تریپل اچ و غیره

کمربند های قهرمانی : از کمربند های بسیاری با عنوانهای زیادی استفاده شده است مثل

کمربند سبک وزن: کم اهمیت ترین کمربند است برای سبک وزنها که معولا قهرماناش زود عوض می شن

کمربند بین قارهای :این هم یک کمربند کم اهمیت است نسبت به اونهای دیگر

کمربند های اروپا و هاردکور : این ها قبلا بوده و الان استفاده نمی شه

کمربند امریکا :  همیشه سرش دعوا است بین سوپر استارهای متوسط

کمربند دو نفره : همون طور که معلوم است بین دو نفر با دو نفر دیگر انجام می شه

کمربند سنگین وزن : از سال 2002 وارد wweشد قبلا مال کمپانی wcw بود و اهمیت بسیاری دارد

کمربند wwe:قدیمی ترین کمربند است و فوق العاده پر اهمیت که 30 سال سابقه دارد

دو کمربند اصلی مسابقات سنگین وزن و wweاست که به طور هم زمان فقط دو نفر هر دو کمربند رو بردند

اولی کریس جرجیکو و دومی هم تریپل اچ است

برنده های هر دو کمربند سنگین وزن و wwe: تریپل اچ -کورت انگل -شان مایکلز-کریس جرجیکو

پر افتخارترین ها: از لحاظ بردن کمربند کمربند به شرخ زیر است  :

1. تریپل اچ که 10 بار کمربید های سنگین وزن و wwe  رو برده است چند با رهم اروپا رو برده

2. the rock: :کمربند wwe رو 7 بار برده که تا الان بی سابقه است چند بار هم اروپا رو برده

3.استن کلد:6 بار کمربند wwe  رو برده دو نفره رو برده کلا عشق کمربند بود مثل راک

4.اندر تیکر : کمربند wwe رو 4 بار و دو نفره وهمچنین کمربید هاردکور رو نیز برده است

کمربند های smack down & raw: کمربند های بالا در این دو تقسیم  می شوند

کمربندهای اسمک دان: سبک وزن - امریکا -دو نفره و سنگین وزن که به ترتیب دست هلمز -لشلی - و ری مستریو است

کمربیدهای راو:بین قاره ای - دو نفره و wwe: که دست بنیامین و دیگری دست جان سینا است

 

+| نوشته شده توسط نیما در چهارشنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 11:28 
 
اين كمربند در اصل متعلق به WCW هست كه در تاريخ 11 ژانويه 1991 Ric Flair اونو براي اولين
بار از آن خودش كرد.آخرين دارنده اين كمربند ادج است.در اوايل
سال 2001 Vince McMahon ليگ WCW رو به دلايلي ميخره و WCW رسما از بين ميره.
 

اين كمربند تا سال 2002 متعلق به كسي نبود و هنوز تكليفش مشخص نبود تا اينكه در 2 سپتامبر 2002 اونو به WWE
ميارن و به دلايلي به Triple H اهدا ميكنند و به اين ترتيب اولين دارنده ي كمر بند سنگين وزن در WWE
Triple H بود.
       

در Survivor Series 2002 شان مايكلز برنده ي مسابقه ي 6 نفره در قفس ميشه و برنده ي اين كمربند ميشه.در اون مسابقه Triple H
به شدت مصدوم ميشه و 48 ساعت در بيمارستان بستري ميشه.
       

----------------------------------------------------------------------


در Armageddon 2002 تريپل اچ انتقامش رو مبگيره و و شان مايكلز رو در يك مسابقه ي ديدني و پر زد و خورد شكست ميده و دوباره قهرمان
ميشه.بعد از اون سلطنت 9 ماهه ي Triple H به عنوان قهرمان  شروع ميشه.
      

----------------------------------------------------------------------


Bill Goldberg در آوريل 2003 بالاخره به WWE اومد.گلد برگ در WCW دوبار اين كمربند و برنده شده بود و هدفش شكست TriPle H
و دوباره به دست اوردن اين مقام با ارزش بود.در Unforgiven 2003 گلدبرگ اين كارو كرد و سلطنت 9 ماهه ي Triple H رو به پايان رسوند
          

----------------------------------------------------------------------

3 ماه گلدبرگ در WWE با اقتدار تمام قهرمان جهان بود تا Armagedoon 2003 كه Triple H با كمك Evolution براي سومين
بار قهرمان  شد.

         
----------------------------------------------------------------------


تا رسلمينيا 2004 تريپل اچ قهرمان بود تا اينكه Chris Benoit كه برنده رويال رامبل اون سال شده بود در يك مسابقه ي 3 جانبه پيروز شد و قهرمان شد . 

         
 ----------------------------------------------------------------------


5 ماهه طلايي Benoit در summerslam 2004 تمام شد وقتي كه رندي ارتن 24 ساله اونو شكست داد و جوانترين قهرمان  در تاريخ شد.
           

----------------------------------------------------------------------

Randy Orton فقط 27 روز تونست قهرمانيش رو حفظ كنه .Triple H در Unforgiven 2004 رندي جوان و مغرور رو كه
دست پرورده ي خودش هم بود رو شكست داد و براي چهارمين بار قهرمان شد.
         

----------------------------------------------------------------------


تا رسلمينيا 2005 تريپل اچ همچنان قهرمان بود.قهرمان هم در رسلمينيا حتما بايد حريفي داشته باشه.حريفش كسي نبود جز يكي از صميمي ترين و نزديك ترين
دوستانش كه به حق ميشه گفت Triple H اونو به يه سوپراستار در تيمش يعني Evolution تبديل كرد و حتي اونو برادر خودش خطاب ميكرد.
برنده ي Royal Rumble2005 يعني David Batista.در رسلمينيا ي 2004 تريپل با دوست خودش Batista روبرو شد و در
يك مسابقه ي ديدني و كلاسيك  به Batista قهرمانيش رو واگذار كرد.
    -

---------------------------------------------------------------------


تا 13 ژانويه ي 2006 Batista قهرمان بي رقيب و شكست ناپذير بود و كسي جلودارش نبود.تا اينكه قوي ترين مرد جهان به WWE برگشت.Mark Henry
دو سال پياپي قويترين مرد جهان با 180 كيلوگرم وزن.با Batista براي قهرماني در 8 ژانويه 2006 مبارزه ميكنه.در اون مسابقه Batista قهرمانيش رو از
دست نميده ولي چيزي با ارزش تر از اونو از دست ميده.سلامتي جسمانيش رو.عضله ي پشت بازوي Batista كاملا از استخوان بازوش جدا ميشه.
باتيستا براي بهبودي به 6 ماه استراحت احتياج داره.قهرماني هم كه نتونه از مقامش دفاع كنه ديگه نميتونه قهرمان باشه.در 13 ژانويه 2006 باتيستا مقامش رو
به مدير اسمكدان تحويل ميده و براي 6 ماه از مردم خداحافظي ميكنه.همون شب Kurt Angle در يك مسابقه ي 20 نفره با حذف Mark Henry قهرمان  ميشه
.
  

----------------------------------------------------------------------


Rey Mysterio در Royal Rumble 2006 برنده شده بود و در يك مسابقه ي سه جانبه در رسلمينيا ي 2006براي اولين بار قهرمان شد
        

----------------------------------------------------------------------

در Great American Bash 2006 بوكر تي با كمك Chavo ري رو شكست ميده و قهرمان ميشه.يكي از منفورترين قهرمانان در تاريخ

---------------------------------------------------------------------


Batista در جولا ي 2006 بالاخره برگشت.با انگيزه تر از هميشه و در Survivor Series 2006 بوكر رو شكست داد و براي دومين
بار قهرمان  شد.
      

----------------------------------------------------------------------


Undertaker در Royal Rumble 2007 پيروز شد.اون بايد از بين سه قهرمان يكي رو براي روبرو شدن در رسلمينيا انتخاب ميكرد
اين كارو كرد...Batista.تيكر در رسلمينيا 2007 در ميان ناباوري خيلي ها Batista رو در مسابقه اي واقعا ديدني شكست داد...0_15

  
----------------------------------------------------------------------


Batista در بكلش 2007 هم با تيكر روبرو شد كه در مبارزه اي شگفت انگيز اين مسابقه مساوي تمام شد.اما تيكر مدت زيادي قهرمان نموند.در 11 مي 2007
Edge بعد از مسابقه ي قفس بين باتيستا و تيكر از امتياز Money in the bank خودش استفاده ميكنه.(اين امتياز رو درست يك روز قبل با شكست كندي در را
به دست اورده بود)تيكر كه ديگه انرژي در بدنش نمونده بود به Edge ميبازه .تيكر فقط 1 ماه و 11 روز قهرمان بود.Edge در حال حاضر قهرمان سنگين وزن هستش

بعد از برد ادج بر  اندر تیکر ادج ۲ بار با باتیستا سر کمربند بازی کرده که هر دو بار با نامردی برده و تا به امروز او قهرمانه

+| نوشته شده توسط نیما در یکشنبه بیستم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 10:54 
 
Battle Royal
اين مسابقه خيلي زياد انجام ميشه.تعدادي از سوپراستارها که معمولا 20 نفر هستند در رينگ هستند و همه از رينگ به بيرون پرت ميشن تا يه نفر باقي بمونه که اون نفر برندس.معمولا براي تشخيص مدعي براي قهرماني از اين مسابقه استفاده ميشه.

Blindfold Match
در اين مسابقه يکي يا هردوي مسابقه دهنده ها چشمشون رو ميبندن

Boiler Room Match
اين نوع بطور کامل به دليل کم طرفدار بودن منسوخ شده.مسابقه در اطراف يک اتاق انجام ميشده که در اون همه ي تجهيزات وجود داشته و برنده کسي بوده که بتونه از اون منطقه فرار کنه.معروفترين اين نوع مسابقه هم بين Undertaker و Mankind بوده در سال 1996

Bra  &  Panties match

 

_____________________________________________________________________
Burried alive match
اين يکي از بي رحمانه ترين و عجيب ترين مسابقات در WWE هست.در فاصله ي چند متري رينگ قبري حفر شده.برنده کسيه که بتونه حريفش رو تا اونجا ببره و اونو در قبر بذاره و اونو زنده به گور کنه.ديدني ترين مسابقه ي زنده به گور کردن بين Steve Austin و Undertaker در سال98 بوده.Undertaker در بيشتر مسابقات زنده به گور کردن حضور داشته.جالبه که بازنده بعد از مدتي دوباره به رينگ برميگرده !

_____________________________________________________________________
Casket Match
اين مسابقه مخصوص Undertaker هست و اون اين سبک مبارزه رو به WWE اورده و در تمام مسابقات تابوت هم حضور داشته.برنده کسيه که حريفش رو درون تابوت قرار بده و درش رو ببنده.

____________________________________________________________________
Eliminaton Chamber
اين مسابقه تا بحال 5 بار انجام شده.دو سوپراستار در قفس کارشون رو شروع ميکنن.4 نفر ديگه در اتاقک هايي در اطراف قفس هستند.معمولا هر 4 دقيقه يکي وارد ميشه.مبارزه تا وقتي ادامه داره که همه حذف بشن و فقط يه نفر باقي بمونه.

_____________________________________________________________________
Falls Counts Anywhere
فرق اين با مسابقات معمولي اينه که داور در هر جايي از محوطه استاديوم ميتونه پينفال کنه.جذابيت خاصي داره چون ميتونن حتي بين تماشاچيان هم برن اونجا مبارزه کنن.
_____________________________________________________________________
Fatal Four Way
در اين نوع مسابقه 4 نفر همزمان با هم مسابقه ميدهند و کسي با کس ديگري يار نيست و هر کس که بتونه زودتر يکي از حريفاشو پينفال کنه برندس.
_____________________________________________________________________
First Blood Match
اولين کسي که در رينگ خوني ازش ريخته بشه و داور هم اين رو ببينه بازندس.

_____________________________________________________________________
Handicap Match
بصورت آوانس دو نفر با يک نفر مبارزه ميکنند.معمولا اين نوع براي کسانيه که قوي ترند .

____________________________________________________________________
Hardcore Match
از مسابقاتيه که به دليل داشتن خشونت بيش از حد اين نوع مسابقه خيلي کم انجام ميشه.همونطور که از اسمش پيداس در اين نوع از هر نوع جسم خارجي يا سلاحي ميشه استفاده کرد و مسابقه بدون هيچ قانون و محدوده اي انجام ميشه.اسطوره ي اين سبک مسابقه Mick Foley هست.

_____________________________________________________________________
Hell in a Cell Match
از مسابقات پرطرفدار هستش و حداقل يکبار در سال هم انجام ميشه.براي اولين در سال 1997 انجام شد بين Undertaker و Sahen Michaels .قفس فولادي دور تا دور رينگ رو ميگيرهو راه فراري هم وجود نداره.تا بحال Undertaker و Triple H در تمام Hell in a cell ها حضور داشتند.

_____________________________________________________________________
I qiut Match
کسي که بتونه حريفش رو وادار کنه تا به داور و يا در ميکروفون بگه I quit برندس.

_____________________________________________________________________
Inferno Match
اين مسابقه ي ابداعي Kane هستش و کين در تمام مسابقات Inferno حضور داشته.دور تا دور رينگ شعله هاي آتش قرار داره.اولين کسي که قسمتي از بدن يا لباسش آتش بگيره بازندس.

____________________________________________________________________
Ladder Match
در اين نوع نردبان هايي در رينگ قرار دارند.ممکنه مسابقه براي قهرماني باشه که در اين صورت کمر بند رو در بالا آويزان ميکنند و کسي که بتونه به کمک نردبان کمر بند رو بر داره برندس يا براي چيزهاي ديگه.

____________________________________________________________________
Last man standing match
کسي که بتونه حريفش رو روي رينگ بخوابونه و بعد از ده شمارش داور هم نتونه بلند بشه بازندس.
_____________________________________________________________________
Lumberjacks Match
تعدادي از سوپراستار ها در بيرون رينگ هستند.عده اي با يکي از مسابقه دهنده ها و عده اي هم با ديگري هستند.شيوه ي مسابقه مثل مسابقات معموليه و تنها فرق اينه که اگه يک دومشون به بيرون رينگ بيفتن سوپراستار هايي که در پايين هستند هم باهاش در گير ميشن.

_____________________________________________________________________
Punjabi Prison match
اين نوع مسابقه فقط يکبار در WWE انجام شده و کسي که اين نوع رو اورد Great Khali بود از هندوستان.اين سبک مخصوصو هندوستانه و برنده کسيه که بتونه از هر دو قفس فرار کنه.

______________________________________________________________________
Steel cage match
دور تا دور رينگ قفس فولادي قرار داره که از بالا باز هستش و سقف نداره.برنده کسيه که بتونه حريفش رو بطور معمول در رينگ شکست بده و يا از قفس فرار کنه.

_____________________________________________________________________
Bull rope match

در اطراف رينگ 4 چراغ وجود داره و در تمام طول مسابقه طنابي به به دست هر دو طرف بستس .اگر کسي بتونه در حالي که طناب رو گرفته و به حريفش متصله دسش رو به 4 طرف رينگ بزنه و چراغ ها روشن بشه برندس.


_______________________________________________________________________
TLC match
اين مسابقه ايست که تقريبا مخصوص Edge و Cristian بوده.در اين نوع استفاده از ميز و نردبان و صندلي مجاز است.

_____________________________________________________________________
Triple Treat match
از مسابقات مهيج و ديدني است که در اين نوع مسابقه سه نفر مسابقه ميدهند که کسي با کس ديگري يار نيست.اولين کسي که بتونه يکي از حريفاشو پينفال کنه برندس.
____________________________________________________________________
Iron Man match
از مسابقاتيس که قدرت و استقامت زيادي ميطلبه.در اين نوع مسابقه که محدوديت زماني داره(30 يا 60 دقيقه) کسي برندس که بتونه امتيزات بيشتري بياره.

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه نوزدهم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 14:6 
 
ببخشید مدتی نبودم ولی تو این پست جبران کردم

خدایی این همه نوشتم ارزش یه نظر نداره؟


اولین بازی بین رندی ارتن و راب وان دام که براتون گذاشتم بازی خیلی باحالیه

دانلود:

http://www.megaupload.com/?d=ZNSM4WD5


دومین بازی بین Boby lasley vs Mc Mahons & UMAGA

دانلود:

http://www.megaupload.com/?d=X87Z3USP


بازی آخر بینKane vs Mark Henry

دانلود:

http://www.megaupload.com/?d=TKJTFH5C


cena vs khali

دانلود:

 

http://www.zshare.net/download/2133865dd86940/

فعلا بای

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 23:12 
 
در این قسمت هم دوتا پوستر خیلی قشنگ میزارم که امیدوارم تکراری نباشه و شما هم استفاده لازم رو ببرید:
http://img.photoamp.com/i/7JgVc.jpg


Hardy Boyz -Undertaker -Kane vsStone Cold -Triple H -Edge

http://www.divshare.com/download/698668-7b7

منبع:http://www.ecw-wwf.tk


سه دقیقه از سالهای ۲۰۰۲ Triple H شاهکار این فیلم ۳ دقیقه ای روش هم اهنگ خود اون هم هست

http://www.divshare.com/download/698513-cb7

منبع:http://www.ecw-wwf.tk/


 

 

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه پنجم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 11:59 
 
No Holds Barred (يعني با هر چي دلت خاست بزن)

به گفته خود استون كلد كه ازش پرسيده بودن كه بهترين مسابقت با كي بود گفت

راسلمنيا 13 با برت هارت كه منم گذاشتم خيلي قشنگه حتما داونلود كنيد

 

http://www.megaupload.com/?d=WP0CJVJC

                              

نظر یادتون نره

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه یکم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 13:16 
 
                                  

http://chi-v203.chi.youtube.com/get_video?video_id=KIySyG_W_-M

نظر یادتون نره

+| نوشته شده توسط نیما در سه شنبه یکم خرداد ۱۳۸۶ و ساعت 13:4 
 
http://batistabomb-619.blogfa.com

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 11:13 
 
اینم یک مسابقه باحال که کمتر وبی این مسابقه پیدا میشه کاملش مسابقه آندرتیکر و بیگشو زمانی که گرت خلیل هم بود یادتون امد در قفس بود

                           

http://sjc-v69.sjc.youtube.com/get_video?video_id=B3HOzpevtt4

http://chi-v226.chi.youtube.com/get_video?video_id=ngn2vZ52tG0

http://chi-v192.chi.youtube.com/get_video?video_id=IVKCwNMq7OY

http://ash-v96.ash.youtube.com/get_video?video_id=M27tEzBRp1Y

+| نوشته شده توسط نیما در دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 10:38 
 
                                   

            http://www.megaupload.com/?d=A4FIJZWJ

این مسابقه رو اگه داونلود نکنید از دست دادید خود دانی

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 13:31 
 
                                         

HBK vs. HHH - Hell in a Cell

واقعا بازی باحالیهنظر یادت نره

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 13:20 
 
                        

Mankind Vs Carlito

http://www.megaupload.com/?d=O1J1AK00

+| نوشته شده توسط نیما در شنبه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 13:11 
 
سلام دوستان امروز با دانلود مسابفه کنی با سینا با داوری تریپل اچ در خدمت هستم

http://wordlife.persiangig.com/video/Cena%20%26%20Kenny.wmv

http://wordlife.persiangig.com/video/Cena%20%26%20Kenny%203.wmv

http://wordlife.persiangig.com/video/Cena%20%26%20Kenny%202.wmv

فعلا

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 15:52 
 
سلام دوستان   امروز با ۳ تا عکس از باتیستا در خدمتون هستم که امیدوارم تو بک لش ببره   یک نظر هم بده با مرام

بریم سراغ عکسها

http://wordlife.persiangig.com/image/batista_wallpaper2.jpg

http://wordlife.persiangig.com/image/batista_wallpaper_03.jpg

http://wordlife.persiangig.com/image/25.jpg

خیلی عکسهاش قشنگن حتما ببنید و یک نظر هم بدید

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 15:44 
 
                          

http://chi-v140.chi.youtube.com/get_video?video_id=kRPSj8u805w

+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 19:58 
 
+| نوشته شده توسط نیما در پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۶ و ساعت 19:43